reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

ja zahaczę o kwiecień więc akurat, to mój 10 dc
cykl na przełomie marca i kwietnia

:D
witam się z wami !
 
reklama
Witamy :-) Ja mam cichą nadzieję, że kwiecień to będzie ten miesiąc.
W kwietniu mam urodziny, więc prezent idealny :tak:


Dzisiaj mój 9dc, więc 98% zahaczę z owu o kwiecień :tak:
 
A ja bralam tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie miesiaczki . Ciekawe czy cos z tego bedzie ; ))






Nasz aniolek 27.09.2012
[*]
 
Angelaa_w ja po tabletkach cykle mam równiutkie, a tabletek nie biore już od 6lat.

Anuszka rzeczywiście łeb w łeb :) TO na kwiecień się łapiemy, choć Ty chyba masz jeszcze szansę na owu w marcu? :happy:
 
Może i mam ... nadzieja jest że w ogóle będzie ... raczej jakoś na przełomie ...
testy owu robię i narazie nie widać II wyraźnej

babeczki
może wy cos więcej mi powiecie o monitoringu?
jak pójde dziś przy 10 dc i w piatek przy 13 dc to nie bedzie za mały odstęp czasu czy ok?
 
Ostatnia edycja:
Anuszka u mnie na razie też nie ma 2 krechy, tzn coś tam jest, ale tak już jest od 5dc. Zresztą chyba jeszcze za wcześnie na owu, przy 28 dniowych cyklach, piszą, że 12dc to wcześnie.
No nic na razie testuję i czekam. Chcielibyśmy chłopca, dlatego w tym miesiącu zaryzykujemy i poczekamy, aż do mocnych dwóch kresek :-) W zeszłym przytulaliśmy się często i nie udało się, to zdziwiłabym się gdyby teraz się udało, ale co tam :zawstydzona/y:
 
reklama
Chyba trzy miesiące
lekarze tak mówią
moja sis zaszła w pierwszym miesiącu i jest wszystko ok
byłam na usg
nie mam żadnego dominującego dojrzewającego pęcherzyka
dostałam clo ale mam brać dopiero w następnym cyklu bo teraz za późno
:’(
Moje obawy się potwierdzają co do braku owu
dlaczego tak późno się o tym dowiedziałam
tyle czasu na marne
 
Ostatnia edycja:
Do góry