reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Anuszka ale lepiej latać teraz po tych lekarzach niż później jak już zafasolkujesz.
Trzymam kciuki by teraz udało się trafić na tego właściwego gina :-D Ja zacznę szukać na NFZ jak już zafasolkuję, albo podpytam moją gin czy gdzieś przyjmuje na NFZ.

A jeśli chodzi o starania, to u nas na razie nic się nie dzieje... Zresztą widać na wykresiku - cisza przed burzą mam nadzieję :laugh2: Testy na razie negatywne, więc tak jak pisałam 98% będzie kwiecień :-D


A gdzie inne kwietnióweczki?


Wklejam listę z wątku marcowego, połowa z nas to już kwietniówki :tak:






Testujemy:
01.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherin
ne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :) U mnie krwawienie już ustało, wczoraj przyjęłam ostatnią tabletkę na uregulowanie cyklów i zaczynamy ciężkie starania o maleństwo. Dzisiaj mam jakoś dużooo białego śluzu :(
 
a u mnie śluz
i ja nie mam owulki?
bez sensu
ochota jest
śluz jest
ból jest
pęcherzyki malutkie :baffled:

Moniqaa mam nadzeje że teraz trafie na jakąś normalną, ludzką ginkę
bo nie mam juz potem pomysłów gdzie szukać
chyba na tym "znanylekarz.pl"
ale to znów po mieście będę musiała jeździć a tu wszędzie daleko :(
 
Ostatnia edycja:
Anuszka na pewno tym razem dobrze trafisz :tak: w końcu istnieją też porządni lekarze.
Ja niestety do swojego dokładnie przez całe miasto muszę się przebijać :crazy: ale na razie często tam nie kursuję, więc da się przeżyć (a potem tak jak pisałam będę szukać).


Ja tam na Twoim miejscu mimo tego "braku owulki" bym popróbowała skoro wszystko inne jest tak jak być powinno. A może się uda :happy:
 
no próbujemy ciągle :happy2:

no nic jak trzeba będzie będę się i przez cale miasto przebijała
ale wiesz takie szukanie tez trwa, jedna wizyta, druga... trzecia ...
 
anuszka życzę ci abyś znalazła naprawde dobre go ginekologa. Też przeszłam już pare wizyt u różnych ginekologów niby najlepszych(tak mówili ludzie) a jednak okazało sie ze byli wredni, nie potrafili nic dokładnie wytłumaczyć a na moje pytania odpowiadali krótko i nic z tego nie wiedziałam :dry: . Teraz mam takiego co nie jest o nim zbyt glośno ale na prawde dobry ginekolog. Byłam też u zakonnicy - ginekologa , straszna !!
 
angelaa-w

moja kumpela chodziła do zakonnicy ale w warszawie i jest bardzo zadowolona ...
a ja pochodzę z Raciborza :rofl2:
 
Ja z WLKP, a dokładniej Poznań.


Kobietki postaram się tu oczywiście zaglądać w Święta, ale już dzisiaj chcę Wam życzyć


Wesołych Świąt Wielkiej Nocy,
samych radosnych chwil, spełnienia marzeń

(a przede wszystkim tych marzeń dotyczących dwóch magicznych kreseczek
i spokojnych kolejnych dziewięciu miesięcy)





Mam nadzieję, że jak wrócimy tu po świętach to wątek kwietnióweczek rozkwitnie, bo wiadomym jest, że każda z nas która tu zagości szybko przeniesie się na temat przyszłych mam :tak:




Testujemy:
01.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa.
Ja też będę rzadko zaglądać przez około tydzień niestety.
Święta
ślub sis
Urlop ale będę zaglądać

Wesołych kolorowych
spełnienia tego jednego jedynego
najważniejszego w tym momencie marzenia!
 
Do góry