reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Piękne te Wasze maluchy dziewczyny :-) i naprawdę czas szybko leci, wydaje się że tak niedawno się rodzili a tu już niedługo roczek:-)
 
reklama
Hej hej, Natka gratuluje i czekam na Twoje malenstwo, spokojnych 9 mscy :-)

Anisen 16 zabkow o to niezle , mojemu 4 wychodzi a pierwszy pojawil sie jak mial 11 mscy. jeszcze nie chodzi sam, musi miec jakas podpore taki malo odwazny zeby zaczac sam tuptac:-)

Monique super, ze synus zdrowo rosnie, buziak dla niego.

Happy mama jestes super, dajesz rady z dzieciakami w planach kolejne podziwiam i dopinguje , rowniez buziak dla synusia :-)

Pozdrawiamy :-) CAM01005.jpg
 

Załączniki

  • CAM01005.jpg
    CAM01005.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 116
Śliczne te Wasze Maleństwa :)
Jeszcze niedawno wszystkie się starałyśmy, atu... eh... ostatnio dużo wspominam...

Natka teraz czekamy na Twoje :) A może już wiesz chłopczyk czy dziewczynka?

U nas 4 zęby :) Młody chodzi od kiedy skończył 9 miesięcy... Ogólnie jest bardzo ruchliwym dzieckiem, za to mało się śmieje i praktycznie nic nie "mówi"
 
hej :-)
jak tam po roczku Moniqaa?
u nas dobrze, dni się co prawda dłużą i wydaje mi się, że w ogóle czas stoi w miejscu ;-) co do płci to mamy małego wstydzioszka albo uparciuszka bo nie chce się ujawnić :-D zawsze się zasłania :-) teraz w piątek wizytujemy więc może tym razem się uda coś wypatrzeć. A w przyszłym tyg prenatalne także kolejna szansa. najważniejsze że wszystko jest na razie dobrze i oby tak już pozostało :-)

pozdrawiam:-)
 
Natka, po roczku całkiem OK :)
Oli chwycił różaniec ;)
Ja 04.05 wracam do pracy, Olek od zeszłego tygodnia chodzi do żłobka. Obyło się bez płaczu, chodzi usmiechnięty... Mamy tylko problem bo nic w żłobku jeść nie chce :( ... Dziś pierwszy raz spał, Panie mówiły, że zasnął bez problemu i spal prawie 2h :)


A Ty Kochana już wiesz kto jest Twoim brzuszku?
Wszystkie znajome które znam, a których dzieciątka tak się zakrywały mają córeczki... Ciekawe czy i u Ciebie jest Dziewczynka? :)


UWAGA! Chwalę się tym moim małym paskudem ;)
https://plus.google.com/photos/1155...ms/6137710569759198017?authkey=CK7ClKeK-ay8MQ (w Internet Explorer nie chce się otworzyć)
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)
to Olek będzie miał dobre, pobożne życie skoro wybrał różaniec :-) ale przystojniak Wam rośnie!
co do żłobka, to może się rozkręci z tym jedzeniem jeszcze, w końcu to dopiero tydzień. Najważniejsze, że dobrze zareagował i chętnie chodzi, a nie musicie codziennie żegnać się z płaczem! Szybko to przeleciało, że już do pracy musisz wracać. Ostatnie tygodnie w domu... :-)

co do nas to Twoja teoria jest chyba słuszna bo i u mojego gina i na badaniach prenatalnych powiedzieli nam, że dziewczynka, jutro mamy kolejną wizytę u mojego lekarza i mam nadzieję, że znowu potwierdzi bo już sporo mamy pokupowane i dostaliśmy od rodziny po ich córach hehe ;-)
 
reklama
Do góry