reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

Justi1234

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
28 Czerwiec 2020
Post贸w
284
Rozwi膮zania
0
U mnie w po艂owie sierpnia b臋dzie kolejna owulacja zobaczymy 馃檪 a dzi艣 2 dzie艅 @. 鈽 W pierwszej po艂owie cyklu b臋d臋 bra膰 niepokalanka. W drugiej po艂owie ananasa 馃槍馃崓鉂

reklama

bienius992

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
16 Stycze艅 2019
Post贸w
135
Rozwi膮zania
0
U mnie w po艂owie sierpnia b臋dzie kolejna owulacja zobaczymy a dzi艣 2 dzie艅 @. W pierwszej po艂owie cyklu b臋d臋 bra膰 niepokalanka. W drugiej po艂owie ananasa
To ja zamierzam do owulacji pi膰 zio艂a ojca sroki, po owulacji je艣膰 tak jak ty ananasa a przez ca艂y cykl pi膰 siemi臋 lniane

Aksamitka28

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
17 Lipiec 2020
Post贸w
99
Rozwi膮zania
0
Kto艣 jeszcze zosta艂 do testowania jutro ? Ja nie testuj臋, bo to najlepszy wywo艂ywacz okresu xd ale wkurza mnie brzuszek...jak tak to od 4dpo b贸l jak na @ ... Jutro termin @ a m贸j brzuszek ma wakacje....praktycznie nie czuj臋 macicy ....i pewnie jutro mi臋dzy 10 a 14 dostan臋 @ i nagle sobie przypomni, 偶e ma bole膰... Jak 偶y膰 ? 馃槀

Jadwiga1920

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
29 Wrzesie艅 2019
Post贸w
155
Rozwi膮zania
0
Kto艣 jeszcze zosta艂 do testowania jutro ? Ja nie testuj臋, bo to najlepszy wywo艂ywacz okresu xd ale wkurza mnie brzuszek...jak tak to od 4dpo b贸l jak na @ ... Jutro termin @ a m贸j brzuszek ma wakacje....praktycznie nie czuj臋 macicy ....i pewnie jutro mi臋dzy 10 a 14 dostan臋 @ i nagle sobie przypomni, 偶e ma bole膰... Jak 偶y膰 ? 馃槀
Oby zrobi艂 sobie wakacje na d艂ugiii czas 馃槈.
M贸j okres jaki艣 dziwny. Popo艂udniu troch臋 krwi a potem tylko br膮zowe plamienia. A ju偶 od pierwszego dnia ze mnie lecia艂o. Zobaczymy czy jutro si臋 rozkr臋ci

Aksamitka28

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
17 Lipiec 2020
Post贸w
99
Rozwi膮zania
0
M贸j okres jaki艣 dziwny. Popo艂udniu troch臋 krwi a potem tylko br膮zowe plamienia. A ju偶 od pierwszego dnia ze mnie lecia艂o. Zobaczymy czy jutro si臋 rozkr臋ci
Oby nie 馃榿 ! Chocia偶 ja takie cykle te偶 mia艂am... nadzieja, bo tylko delikatnie podbarwiony 艣luz przez ca艂y dzie艅 i bez b贸lu...a nast臋pnego dnia jak wodospad 馃槥 przerobi艂am i mniejsze i wi臋ksze krwawienia i d艂u偶sze i kr贸tsze i pms i brak pms....chyba ca艂膮 gam臋 mo偶liwo艣ci... Jeszcze tylko takiej przerwy w b贸lu jak dzisiaj nie przerabia艂am ale @ mnie nie zawiedzie...ona zawsze przychodzi 鈽 troch臋 jak taki natr臋tny go艣膰 hahaha ale z drugiej strony lepiej tak, ni偶 tak jak dziewczyny na lekach na wywo艂anie 鈽 ale nied艂ugo badania i na tym si臋 skupiam ! 馃馃檲

Aksamitka28

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
17 Lipiec 2020
Post贸w
99
Rozwi膮zania
0
Chocia偶 nie ukrywam przemyka mi czasem przez my艣l "a mo偶e" ale nie pozstawiam sobie z艂udze艅, za du偶o ju偶 p艂aka艂am przez @ 馃槀

Mad偶i88

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
27 Lipiec 2020
Post贸w
19
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny ja z pytaniem jaka powinna by膰 szyjka po owulacji.. U mnie test na owu w czwartek pozytywny i w pi膮tek te偶 pozytyw czyli owulacja powinna by膰 w pi膮tek bo to si臋 liczy od 1 pozytywnego testu potem w sobot臋 test ju偶 ujemny.. A szyjka nadal wysoko mi臋kka ale zamkni臋ta szczelnie do tego mam skurcze podbrzuszu.. No i w艂a艣nie zastanawia mnie ta szyjka czy powinna opasc czy mo偶e jest co艣 na rzeczy i jednak si臋 uda艂o.. 馃槈

bienius992

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
16 Stycze艅 2019
Post贸w
135
Rozwi膮zania
0
ooo to ja te偶 dorzuc臋 siemie lniane :) :) jak je przyrz膮dzi膰?
Oj r贸偶nie...mo偶na wsypa膰 zmielone siemi臋 do szklanki i zala膰 wrz膮tkiem i wypi膰 jak przestygnie, mo偶na gotowa膰 przez par臋 minut, ostatnio czyta艂am 偶e mo偶na zala膰 na noc i wypi膰 rano. Najwa偶niejsze 偶eby by艂y takie "glutki"

reklama

mama.Antosia

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
28 Wrzesie艅 2018
Post贸w
130
Rozwi膮zania
0
I jak testowa艂a艣? Mam nadziej臋 偶e @ nie przysz艂a 鉁馃挄

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Domi9534 Czerwcowo - Lipcowe staraczki Staramy si臋 342
Celia89 Staraczki - II po艂owa 2020 roku Staramy si臋 4229
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy si臋 46
K Poszukuj臋 staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy si臋 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cykl贸w ... i nie tylko 馃榿鈽猴笍鉂わ笍 Staramy si臋 1651
aniaslu Og贸rkowe staraczki i mamu艣ki prywatnie Og贸rkowe staraczki i mamu艣ki 14115
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuj臋 porady 17
Verona26 OG脫RKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy si臋 5009
A Staraczki mieszkaj膮ce w UK ! Staramy si臋 130
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy si臋 21
Paulina_1982 Staraczki - I po艂owa 2020 roku Staramy si臋 35622
N P臋cherzyk graffa Staramy si臋 3
A Czy mog臋 by膰 w ci膮偶臋? Staramy si臋 23
Lalalala Prosze o rad臋. Czy mog臋 by膰 w ci膮偶y??? Starania Potrzebuj臋 porady 30
Blaankaa Staraczki - 2 po艂owa 2019 Staramy si臋 12380
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy si臋 0
R Staraczki z Histori膮 Staramy si臋 261
martini6 Staraczki ze sta偶em ponad rok Staramy si臋 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy si臋 14
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Uda艂o si臋! :) Przysz艂e mamy 11203
martini6 Staraczki 鈥瀢eteranki鈥 2019 Staramy si臋 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy si臋 185
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynno艣ciow staraczki 2018 Staramy si臋 6082
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy si臋 45259
N Staraczki na 2018 Staramy si臋 28
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy si臋 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ci膮偶a po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy si臋 616
C Staraczki Staramy si臋 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy si臋 28
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy si臋 46278
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy si臋 87968
89Katia "I chcia艂abym i ..... " - grupa odk艂adaj膮cych starania o dziecko. Staramy si臋 1
P Staraczki to dla nas :) Przysz艂e mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy si臋 0
B Staraczki o male艅stwo w 2016 Staramy si臋 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy si臋 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy si臋 20211
yesenia Staraczki 30+ Staramy si臋 1082
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy si臋 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy si臋 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy si臋 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy si臋 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku 偶ycia- staraczki od listopada 2014 Staramy si臋 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy si臋 9709
madziolina_p Staraczki Stycze艅 2014 Staramy si臋 0
Lisica. Staraczki 2014 w ci膮偶y Mamy w臋drowniczki 873
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przysz艂e mamy 0
iwo:) Staraczki 2014 :) Staramy si臋 34028
mama05 Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :) Staramy si臋 1756