reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

reklama
A ja mam dziś 17 dc. W czwartek miałam pozytywny test na owulacje i coś czuję że była w nocy bo obudziłam się z mega dużym bólem.. Od tamtej pory szyjka miękka wysoko i zamknięta.. Może to przez hormony bo to pierwszy cykl po odstawieniu.. Nie wiem jaka powinna być szyjka po owulacji.. 🤨
 
A ja mam dziś 17 dc. W czwartek miałam pozytywny test na owulacje i coś czuję że była w nocy bo obudziłam się z mega dużym bólem.. Od tamtej pory szyjka miękka wysoko i zamknięta.. Może to przez hormony bo to pierwszy cykl po odstawieniu.. Nie wiem jaka powinna być szyjka po owulacji.. 🤨
Ja nic nie podpowiem bo sama nie badam szyjki bo nie umiem 🙈
 
Hej kochane!! Pewnie większość mnie kojarzy, w pierwszym cyklu niestety nie udało się , ponieważ źle obliczyłam dni płodne, test owulacyjny miałam jakiś uszkodzony, bo caly czas mrugalo kółeczko, miesiączką przyszła jak nigdy w 32 dc a zawsze bylo 28... , byłam u ginekologa i przepisał mi clomid na "lepsza owulacje" miałam brać 2 tabletki przez 5 dni dzisiaj była moja ostatnia dawka, i zaczynam z testami owulacyjnymi [emoji3590] 10 dc na razie negatywny a ostatnia @ 15/07, zapraszam wszystkie, które starają się o dzidziusia
Wspierajmy się razem [emoji3590][emoji170][emoji3590][emoji170][emoji3590][emoji170][emoji178][emoji177][emoji177]
Hej ja po roku od poronienia i starania sie ,dzis zrobiłam test i są dwie krechy!! W końcu bo mam 36 lat !!
 
Hej jestem tu nowa 👋 staramy się teraz już 3 cykl i miałam dzisiaj dość dziwną sytuację. Owuluję bardzo wcześnie i w tym miesiącu śluz płodny miałam 7 dnia cyklu (testy owulacyjne pokazywały 2 kreski, a 8 dnia już nic nie pokazywało). Dzisiaj, czyli 12 dnia bolał mnie delikatnie jajnik więc zrobiłam z ciekawości test i pokazały się 2 grube krechy 😯 za to śluzu płodnego brak. Czy myślicie że to mogła być podwójna owulacja czy może tego 7 dnia nic nie było? 🤔
 
Hej jestem tu nowa [emoji112] staramy się teraz już 3 cykl i miałam dzisiaj dość dziwną sytuację. Owuluję bardzo wcześnie i w tym miesiącu śluz płodny miałam 7 dnia cyklu (testy owulacyjne pokazywały 2 kreski, a 8 dnia już nic nie pokazywało). Dzisiaj, czyli 12 dnia bolał mnie delikatnie jajnik więc zrobiłam z ciekawości test i pokazały się 2 grube krechy [emoji54] za to śluzu płodnego brak. Czy myślicie że to mogła być podwójna owulacja czy może tego 7 dnia nic nie było? [emoji848]
j mogła to być podwójna owulacja no w jednym cyklu jest możliwa. Zdarza się stosunkowo rzadko, ale jednak. Może dojść do niej wówczas, gdy dwa pęcherzyki dojrzeją jednocześnie - dochodzi do uwolnienia dwóch komórek jajowych, jednej po drugiej, w odstępie zaledwie kilku godzin.

A z testami to niestety bywa różnie... Raz są pomocne raz nie, jak używałam 1 raz to niestety miałam jakieś wadliwe bo kilka dni mrugala mi buzka, natomiast za drugim razem miałam tak, że jednego dnia pozytywny dopiero od 15dc a chciałam sprawdzić czy 3 dnia jest pozytywny i nie był już, więc pewnie następnego dnia też był negatywny - moja koleżanka właśnie miała następnego dnia negatywny. No i teraz czekam jeszcze tydzień i ciekawe czy się udało
 
reklama
Co tu tak cicho ?co u Was dziewczyny ?☺u nas dzisiaj pogoda nie nastraja, cały dzień deszczowy i zimny 😔
A ja chyba wracam do równowagi, 5 dc już powoli nastraja pozytywnie 😂 strasznie mnie dobił ten i ostatni miesiąc...zupełnie nie wiem dlaczego... Przez wiele miesięcy dobrze sobie z tym radziłam a teraz jakiś spadek formy hahaha. W ogóle udaje się teraz pozamykać trochę spraw w życiu i myślę, że nadchodzi dobry okres 😁 tak ogólnie w codzienności 🙂 czas się bardziej skupić na sobie i pasjach 🤔 i oczywiście w końcu znaleźć chwilę na miły wieczór z lampką wina i wieczory z książką... Jakoś ostatnio na nic nie mieliśmy z mężem czasu ale już za moment zwolnimy 😍
 
Do góry