reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

reklama
I tak, pierwsze 🙂 myślę, że gdyby już jakieś było to nie miałabym takiego doła. W ogóle mam wrażenie, że coraz więcej dzieci i ciąż się pojawia wśród znajomych...to jakoś nie pomaga. W sumie nawet biochemicznej nie miałam...dosłownie nic 😞
Mam takie samo wrażenie że od kad się staramy jest więcej kobiet ciężarnych do okola i maluszków... Co automatycznie wpływa na moją psychikę ale bądźmy dobrej myśli❤️
 
Poprawia jakoś śluzu płodnego, stosujemy od 1dc do owulacji.
Ja pierwszy raz będę go stosować, chociaż w styczniu spożywałam estrovita skin i w lutym bylam w biochemicznej więc może faktycznie coś wtedy ruszylo
Mi to czasami głupio jak czytam ile dziewczyny wiedzą na ten temat i to badanie szyjki itd. Nie chce narazie fiksowac poczekam do tego 6 cyklu ;)
 
No my już 13 więc trzeba sobie pomóc. Ale do ginekologa zajmującego się niepłodnością poszłam w maju :)
Narazie korzystajcie i cieszcie się sobą.
Mi to czasami głupio jak czytam ile dziewczyny wiedzą na ten temat i to badanie szyjki itd. Nie chce narazie fiksowac poczekam do tego 6 cyklu ;)
 
No my już 13 więc trzeba sobie pomóc. Ale do ginekologa zajmującego się niepłodnością poszłam w maju :)
Narazie korzystajcie i cieszcie się sobą.
Dokładnie ;) cieszę się, że teraz mam więcej wiedzy niż przy pierwszych staraniach i nie podchodzę do seksu, że dzisiaj ten dzień ja się kładę Ty rób swoje.
 
Myślę że warto próbować, dziś 5d.c. i będziemy się zabezpieczać, zobaczymy co przyniesie październik. Może na wszystkich świętych będzie niespodzianka. Oby. Bo już ręce opadają😑😑
Będzie dobrze, nie tracić nadziei i czekać 😊 ja tez muszę wrzucić na luz bo w tym cyklu sama muszę przyznać, ze za dużo emocji. Tylko cierpliwość może mnie uratować 🤣 w życiu rzuciłam palenie za pierwszym razem, zaczęłam zdrowy tryb życia- zrzuciłam 20kg, Ograniczyłam kofeinę od której byłam mega mega mega uzależniona, ale najtrudniej mi być cierpliwa właśnie z tymi sprawami 😅😂 trzymam kciuki i przesyłam pozytywna energię 🌼
 
Wszystko pod włos....jutro mieliśmy mieć konsultacje ginekologiczną, wszystkie wyniki w sumie dobre Wit. D już uzupełniam i dupa...@ przyszła 4 dni wcześniej i w sumie kolejny miesiąc w plecy bo miałam nadzieję na hsg we wrześniu 😞 a jak tam u Was ?
 
reklama
Do góry