reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

Dziewczyny starające się dłużej, czy wasi faceci są po badaniach nasienia? Mój ma w sobotę, trochę się stresuje..
Ps: on ma już dziecko z poprzedniego związku
 
reklama
Poprawia jakoś śluzu płodnego, stosujemy od 1dc do owulacji.
Ja pierwszy raz będę go stosować, chociaż w styczniu spożywałam estrovita skin i w lutym bylam w biochemicznej więc może faktycznie coś wtedy ruszylo
Właśnie wróciłam z apteki z wiesiołkiem i chciałam wpaść zapytać czy któraś stosuje/ stosowała, a tu proszę 😄😉
 
Olej z wiesiołka w płynie lub w kapsułkach. On pomaga na cerę włosy paznokcie a przede wszystkim na to jak masz problemu z suchością pochwy. Dzięki olejowo z wiesiołka jest tam bardziej mokro.
Zacząć od 1 dc do owulacji, później odstawić bo powoduje skurcze i może prowadzić do wczesnego poronienia. Aaa i podobno efekty są po ok 3 msc stosowania 🧐 ale gdzieś czytałam, że dziewczyny widziały różnice w śluzie już za pierwszym razem
 
Zacząć od 1 dc do owulacji, później odstawić bo powoduje skurcze i może prowadzić do wczesnego poronienia. Aaa i podobno efekty są po ok 3 msc stosowania [emoji3166] ale gdzieś czytałam, że dziewczyny widziały różnice w śluzie już za pierwszym razem
Dokładnie tak [emoji4] ja miałam różnice w sluzie już w 1cyklu stosowania i tak zgadza się Wiesiołek się zażywa od 1dc do owulacji a w drugiej fazie cyklu jak ktoś chce i ma ochotę można zażywać siemię lniane
 
reklama
Do góry