reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

reklama
Macie jakieś objawy? Czulyscie zagnieżdżanie? 🤔🙂❤️
Ja przez ostatnie miesiące już chyba wszystko czułam 🙊 teraz od 3dpo czułam ciągnięcie w macicy i dzisiaj 6dpo łaskotanie....normalnie jakbym miała zaraz dostać okres.... Ale nie martwcie się, dostanę 😂 piersi bolą od owulacji, czyli będą mnie irytować do 2 sierpnia
 
Ja przez ostatnie miesiące już chyba wszystko czułam 🙊 teraz od 3dpo czułam ciągnięcie w macicy i dzisiaj 6dpo łaskotanie....normalnie jakbym miała zaraz dostać okres.... Ale nie martwcie się, dostanę 😂 piersi bolą od owulacji, czyli będą mnie irytować do 2 sierpnia
Mnie od 4 dpo bola sutki. I 7 i 8 dpo bolał mnie jajnik, dziś już jajniki nie bolą. ❤
 
Ja szukam kobitki po @ I która za nieglugo będzie miała dni płodne

Jest tu jakas? :)
I mnie 11cd więc czekanie na te dni [emoji178]
 
reklama
Mnie tydzień przed owulacją bolały jajniki w sumie czułam takie kłucie dość intensywnie i to przez 3 dni , hmm a może wtedy owulka się przesunęła ?w sumie nie wiem bo testów nie robiłam , choć starania były i przed planowaną owulacją i po 😁 więc zobaczymy ❣️
 
Do góry