reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

Hej dziewczyny. Dolaczam do Waszego grona[emoji4] inseminacja 22 lipca...spodziewany termin @ na 4.08...oby nie przyszła ta wredota. Póki co od zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka czuje prace jajników i macicy...ale nic poza tym.
 
reklama
Hej dziewczyny. Dolaczam do Waszego grona[emoji4] inseminacja 22 lipca...spodziewany termin @ na 4.08...oby nie przyszła ta wredota. Póki co od zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka czuje prace jajników i macicy...ale nic poza tym.
Trzymam ciuki by wszystko było w porządku i żebyś zobaczyła II kreski
 
Ja już się
Dalej mega wysoko. I rozpulchniona. W pracy non stop biegam do ubikacji bo myślę, że @ zawitała. Pocieszam się, że w poprzedniej ciąży cień cienia wyszedł w dniu spodziewanej @.
Trzymam kciuki za pozytywny test w niedzielę 😘
Ja już się umawiam na badania 😁 @ będzie jutro lub w niedzielę i zaczynamy od nowa ale mam nadzieję, bo w końcu ruszamy z badaniami 😁 może coś się zmieni
 
reklama
Do góry