reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

A ja wczoraj myślałam, że @ pojawiła się wcześniej. Przy podcieraniu na papierze pojawiła się krew. Ale taka bladoróżowa. Założyłam podpaskę i echo. Zobaczymy czy się rozkręci czy zatestuję. @ ma się pojawić w sobotę
 
reklama
A jak dziewczyny u was? pierwsza ciaza za pierwszym razem ale niestety pozamaciczna i teraz 3 cykl leci, biorę clomid, który wspomaga owulacji, jutro będę miała owulacje, muszę korzystać, bo mój jutro wieczorem leci do Polski mam nadzieję, że owulacja mi się nie przesunie.
 
Tylko się nie załamuj :) ja już zaczęłam podchodzić lajtowo, bo to źle wpływa na Twoje samopoczucie :) to ostatni mój cykl gdzie będę sprawdzać testy owulacyjne, jeżeli w tym cyklu się nie uda to całkiem już odpuszczam, a to pomaga uwierz, moje koleżanki starały się i nie wychodziło a jak odpuściły to w ciąży :)
 
No u mnie to samo właśnie miesiączka się zaczyna :p I właśnie mam zamiar podejść do września na lajcie bo czuje się zmęczona psychicznie
 
Staram się też tak myśleć żeby podejść na lajcie ale jest ciężko, myślę pozytywnie ale gdzieś tam od środka coś spokoju nie daje [emoji4]
No u mnie to samo właśnie miesiączka się zaczyna [emoji14] I właśnie mam zamiar podejść do września na lajcie bo czuje się zmęczona psychicznie
 
reklama
Tylko się nie załamuj :) ja już zaczęłam podchodzić lajtowo, bo to źle wpływa na Twoje samopoczucie :) to ostatni mój cykl gdzie będę sprawdzać testy owulacyjne, jeżeli w tym cyklu się nie uda to całkiem już odpuszczam, a to pomaga uwierz, moje koleżanki starały się i nie wychodziło a jak odpuściły to w ciąży :)
Nie załamuję się. Mając 39 lat wiem, że równie dobrze mogę nie zajść w ciążę. Okres wcześniej więc i kolejne starania będą wcześniej
 
Do góry