reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

Hmm.... już mamy lipcówki, normalnie zaraz się pogubię :sorry: Widzę znane mi osóbki, ale i nowe :tak:
Na razie nieoficjalnie się witam i uprzedzam, że będę Was podglądać.
Ja @ powinnam ostać 30.06/01.07 licząc najdłuższe cykle, więc do tego czasu tak nieoficjalnie.

Wszystkim starającym się życzę grubych podwójnych kresek II
Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
 
reklama
kasoku ty to wszędzie każdego znajdziesz :-):-) Fajnie,też bym tak chciała.:-D:-D A poza tym na razie jestem "pod przykrywką",czyli nieoficjalnie tutaj i jak moniqaa bardziej na razie podglądam.;-)
Buziaki dla wszystkich staraczek.;-)
 
Witajcie dziewczyny...
Coś mi się zdaje, że na lipiec będę się przenosić... Co prawda @ miała być 4 dni temu i nie ma, nie wiem dlaczego i czemu się rozjechały terminy.
Życzę wszystkim, aby lipiec był owocny :tak:
 
kasoku ty to wszędzie każdego znajdziesz :-):-) Fajnie,też bym tak chciała.:-D:-D A poza tym na razie jestem "pod przykrywką",czyli nieoficjalnie tutaj i jak moniqaa bardziej na razie podglądam.;-)
Buziaki dla wszystkich staraczek.;-)
A ja trzymam kciuki za ciebie :tak::tak:,myslalam ze ty juz domek dzwigasz .....
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki. Macie racje nie ma się co załamywać kiedyś w końcu musi się udać :tak: u nas dziś mega słońce i duszno.

benfica witaj. My już też mamy synka i staramy się teraz o 2. Niestety mi się nie udało w 1 ani w 2 cyklu starań mówią, że do 3 razy sztuka :tak: może tym razem się uda.

karotka00 rzeczywiście cykle masz bardzo rozregulowane i jakie długie :szok: ja z moimi króciutkimi cyklami (24) to bym na 3@ już czekała, a ty dopiero kończyłabyś cykl. :szok: życzę II kreseczek :tak:
 
Witam, to i ja się przyłączę jeśli pozwolicie...
U mnie 4 cykl starań, z czego jeden trochę odpuściliśmy ze względu na plamienia przed @. U mnie owu szykuje się na 25-26 czerwca, termin @ 11 lipca jeśli ten cykl potrwa 29 dni jak dwa poprzednie. Siedzę jeszcze na czerwcówkach. Mam nadzieję, że w końcu się uda :-)
Oby tu było jak najwięcej tłustych II
 
karole tutaj mamy, no proszę :-D

ano jestem, w sumie owulacja pewnie przypadnie właśnie na lipiec więc będę staraczką lipcową. W lipcu mam imieniny więc mam nadzieję, że w prezencie od losu otrzymam piękną owulacje :-D

oczywiście ziółka od Ciebie piję i głęboko wierzę, że przyniosą efekty bo są podarowane od serca!!! ;*
 
Witaj żabucha! :-) mamy podobnie :tak: ja owu spodziewam się 26-27.06 a termin @ mam na 10.07 oby nam się udało w końcu :tak::tak: trzymam mocno &&& za Nas wszystkie!!!
 
Hej dziewczyny. Co tu taka cisza? He? Ja wczoraj zrobiłam zakup w postaci testów owu i od poniedziałku zaczynam je robić. Zobaczymy czy w ogóle te testy się sprawdzą. Uciekam z młodym pośmigamy na rowerkach taka piękna pogoda, że aż żal w domu siedzieć. :tak:
 
reklama
ewka gdzieś pochowały się te staraczki lipcowe :-D

u mnie tempka dziwnie hopsnęła, pewnie ćwiczy skoki przed owulacją, hehe

lewy jajnik pika, mam nadzieję, że ziółka zadziałają i już mi rośnie piękny pęcherzyk! :-D
 
Do góry