reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

No dobra to ja w takim razie z majowych też się tu przenoszę ale na tamten też będe zaglądać. Dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy i miałam jedną krechę :crazy: w kibelku zauwazylam jasno- czerwony sluz i sie zastanawiam czy to na okres, czy to dopiero zagniezdzenie..
 
reklama
Witam z samego rana.
karola
u mnie tempka też wariuje raz w górze raz na dole :-D nie wim dlaczego tak sobie skacze?

dośka trzymam &&&& żeby @-szon nie przyszedł.
 
U mnie cisza bo przed burzą, czyli tuż przed okresem :baffled:. Czekam na @, która powinna przyjść lada chwila i wtedy już oficjalnie będę tu gościć :tak:
 
no ja dzisiaj dostałam okres, ale bardzo skąpy wogóle mam pytanie, czy jeżeli owulacja mi się przesunęła to termin okresu też mi się przesunie ??
 
benefica a co zrobiłaś, że cykle bezowulacyjne Ci minęły?

pytam bo u mnie owulacja jest tylko w co drugim cyklu, czyli pół na pół mam, raz owulacyjny, raz nie.

wkurza mnie to, bo mam 50% mniej szans w roku niż powinnam mieć :-(
 
benefica a co zrobiłaś, że cykle bezowulacyjne Ci minęły?

pytam bo u mnie owulacja jest tylko w co drugim cyklu, czyli pół na pół mam, raz owulacyjny, raz nie.

wkurza mnie to, bo mam 50% mniej szans w roku niż powinnam mieć :-(
karola u mnie to było trochę na własne życzenie, bo ja kiedyś dawno temu się mocno odchudzałam i nie jadłam za wiele (mimo, że nie miałam z czego, mam 158cm, a ważyłam wtedy 46kg) i mimo, że miałam @, to chyba mój organizm tak reagował, żeby przypadkiem nie zajść w ciążę. To tylko moja teoria, ale problemy się skończyły, kiedy zaakceptowałam siebie :confused:
 
reklama
Witam Was weekendowo dziewczynki. Pięknie świeci dziś słoneczko :tak:
Nanncy
a kiedy masz dostać @? Może nie przyjedzie :tak:

dośka tak, jeżeli owulka Ci się przesunęła to termin @ też. A rozkręciła się czy masz tylko plamienia?

benfica a może to nie cykl bezowulacyjny tylko fasolka?
 
Do góry