reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

benefica a który masz dc?



dziś w nocy obudził mnie silny ból brzucha, identyczny miałam 2 cykle temu i po 10 dniach była owulacja, oby to była dobra prognoza :tak:
 
reklama
karola dziś jest 27dc, czyli max do poniedziałku powinnam dostać @ :dry: cykle mam regularne, więc nie spodziewam się teraz jakiejś rewolucji...

ewka
przeszło mi przez myśl, że to fasolka, ale jeśli ten cykl był/jest jak poprzednie, to raczej nie. Chociaż w poprzedniej ciąży miałam tak, że zupełnie mnie zaćmiło i źle wyliczyłam dp, a jednak się udało :-p ale testu nie robię... choć prezent na Dzień Taty byłby jak malina :-D wiem, że każda ciąża jest inna, ale wtedy objawy miałam jak na @ tylko duuużo silniejsze, a poza tym nawet jak jeszcze nic nie podejrzewałam, to jakoś podświadomie nie smakowało mi piwo :cool2: a teraz nie czuję kompletnie nic...

A w Łodzi dziś wreszcie oddychamy, trochę chmurek, ale patelni nie ma :cool2:
 
Ewka, @ powinna przyjść wczoraj lub dzisiaj. Narazie jej nie ma ale nie chcę się nakręcać bo to już 7 cykl i co miesiąc potem beczę.... :/ Chodzę dziś od ściany do ściany i chyba zwariuję do jutra...

Benfica, to jesteśmy bardzo podobne w takim razie :-). Nie dość, że ja również z Twojego miasta, jestem właśnie na samym końcu cyklu i też mam 158cm i ważę obecnie ok 46-47kg !!!!! Zawsze ważyłam malutko, jestem drobna i mam takie lekkie kości ale był czas kiedy dobiłam do 50kg a obecnie spadłam i zupełnie nie wiem czemu.... :((( Być może przez stres, gdyż jestem bardzo wrażliwą, wręcz nerwową osobą.... Zupełnie nie umiem sobie poradzić z moją małą wagą. Poprostu jak jestem w stresie to nie jem. Do tego miewam straszne bóle brzucha i wtedy też nie jem... To moja straszna trauma i mam do siebie o to wyrzuty sumienia.....
Strasznie poruszylo mnie to co piszesz, że nie było ciąży właśnie z tego powodu. MOże u mnie również?? Zaczynam być tego pewna...
 
Witam Was weekendowo dziewczynki. Pięknie świeci dziś słoneczko :tak:
Nanncy
a kiedy masz dostać @? Może nie przyjedzie :tak:

dośka tak, jeżeli owulka Ci się przesunęła to termin @ też. A rozkręciła się czy masz tylko plamienia?

benfica a może to nie cykl bezowulacyjny tylko fasolka?

jak już na majowym wspominałam miałam tylko jeden dzień plamień, powtórzę test jutro rano i zobaczymy co będzie
 
Benfica, to jesteśmy bardzo podobne w takim razie :-). Nie dość, że ja również z Twojego miasta, jestem właśnie na samym końcu cyklu i też mam 158cm i ważę obecnie ok 46-47kg !!!!! Zawsze ważyłam malutko, jestem drobna i mam takie lekkie kości ale był czas kiedy dobiłam do 50kg a obecnie spadłam i zupełnie nie wiem czemu.... :((( Być może przez stres, gdyż jestem bardzo wrażliwą, wręcz nerwową osobą.... Zupełnie nie umiem sobie poradzić z moją małą wagą. Poprostu jak jestem w stresie to nie jem. Do tego miewam straszne bóle brzucha i wtedy też nie jem... To moja straszna trauma i mam do siebie o to wyrzuty sumienia.....
Strasznie poruszylo mnie to co piszesz, że nie było ciąży właśnie z tego powodu. MOże u mnie również?? Zaczynam być tego pewna...

O, jak miło spotkać bratnią duszę :-D ale wiesz co, ja się odchudzałam specjalnie i dość długo, do tego obsesyjnie ćwiczyłam, był taki moment, że zatrzymał mi się @, chyba na około pół roku, dopiero tabletki go "przywróciły", ale wtedy właśnie cykle miałam bezowulacyjne. Nie wiem, jaki był ich odsetek, ale wedle pomiarów temp, to potrafiło ich być 3-4 pod rząd, potem przestałam sprawdzać, bo jeszcze bardziej mnie to stresowało. Jak zaszłam w ciążę ważyłam 49kg, ale wtedy od dłuższego czasu jadłam już normalnie. I wcale nie mam pewności, że to przez odchudzanie, ale w zasadzie to wszystko jest za tym...

Wcześniej pochwaliłam dzień i brak upałów, a teraz na wieczór burza się jakaś szykuje :cool2:
 
widzę, że koleżanki z Łodzi, hmm, to mam do Was ok 70 km :tak:

po długoch przemysleniach postanowiałam, że nie będę robić HSG "na wariata" w pospiechu i w stresie i zrobię sobie na spokojnie w następnym cyklu :tak:

czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z HSG?

pozdrawiam
 
Cześć dziewczynki. Jak po weekendzie? U nas cały czas słonko grzje dziś ma być troszkę chłodniej, to dobrze bo już nie ma czym oddychać. Nie pamiętam kiedy ostatnio padał deszcz, a przydało by się parę kropli żeby powietrze troszkę nawilżone było :tak:

benfica to trzymam &&&& za Ciebie. Ten cykl będzie szczęśliwy.

karola nawet nie wiem co to jest więc nie pomogę :-(

dośka czekam tutaj na dobre wieści :tak:

nanncy małpiszon przyszedł czy nie? Trzymam mocno &&&&. Kiedy testujesz?

Proszę mi się tu dobrze odżywiać!!! Śniadanie, obiad to podstawa!!!

Co do wagi to ja chyba też do chudziz należę :-D chociaż ostatnio przybrałam 5kg po tabletkach anty tak mi się wydaje :tak: obecnie ważę 60kg przy 174cm wzrostu.
Uciekam szykować małego do przedszkola.
 
reklama
Do góry