reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Limonka - ale swietnie Twoj G powiedzial :-):-):tak:

Domi - nie musisz zawsze nedrabiac :) nie kazdy ma tyle czasu hehe:rofl2:
wystarczy czasem wejsc, zameldowac sie i skrobac slowko co tam u Ciebie i na jakim etapie jestes:tak:

A ja choc mam i dziewczynke i chlopca... to nie mam nic:szok: wszystko, doslownie wszystko pooddawalam:zawstydzona/y: ale nie zaluje bo innym sie przydalo:tak:

Sloneczko - jejku, tyle strat :-( podziwiam za sile ;-) i zycze 2II z calego serca:tak:

Pam - hejka:-D a jaki implant masz??
o.. i kolejna z cigliwym sluzem :-(
tylko ja mam smietane;-):baffled:

Kasoku - zdrowcia dla Matyldzi;-) i juz nie nerwujta sie, prosze..

Alina - nospe mozesz :tak::tak:

Mummy - Gratulacje!!!!!!!!:-):-):-)

Missiiss - dziekuje!:tak: za nadzieje, ze ten sluzik to dobry sluzik

Pandora - dziekuje:-)

i gdzie pozostale kandydatki do srodowego testowania Miciurka i Mamolinka???

Karola - pozytywny test owu to taki gdzie 2 kreski sa tego samego koloru badz testowa jest ciemniejsza od kontrolnej

Galaxia - powodzenia!:-)

Missiiss - pewnie ze poczekam choc i to bedzie dla mnie bardzo wczesnie
w sumie z obliczen wynka ze powinnam zaczac testowac w poniedzialek 26.11.2012 :tak: wtedy najbardziej prawdopodobny wynik bedzie
ale na bank nie wytrzymam hehe
wiec sroda zostaje:-)
 
reklama
Witajcie, dzisiaj chorowity dzien mialam, w koncu zdecydowalam sie mati antybiotyk zapodac i usnela uffff, poza tym mdli mnie i jakos tak sie czuje do kitu, poza tym juz sama nie wiem co z tymi moimi staraniami, dzisiaj sie dowiedzielismy, ze tesciowa ma nowotwor,wiec jakby nie bylo humory padly i co dalej????


mummy gratulacje :) super, teraz dbaj o siebie i nie przejmuj sie mdlosciami.
karola test owu jest pozytywny jak dwie krechy sa tego samego koloru, albo testujaca jest mocniejsza.

a gdzie miciur-ka i mamolinka??????????
 
kasoku
bardzo mi przykro z powodu tesciowej ... trzymajcie się dzielnie i zdrówka dla niej i dla twojej matyldzi , mój młody niedawno wyszedł z choroby po antybiotyku 4 dniw złobie i spowrotem 5 dni gorączki i kaszel nadal i cieknący nos. w domu z m siedzi. i robimy inhalacje z soli fizjologicznej jak lekarka kazała ale szczerze inhalujemy się jakoś 5 dni i nie widze roznicy.... a twoja angine ma?? co to jest w tym powietrzu ze maluchy ciagle na gardło chorują?? :no:

tiluhna
może nie będzie żle do środy nie przyjdzie i do poniedzialku tez nie !!! i w ogole przed minimum 15 m jej nie bedzie :)!!!!!!!!!

no a ja wam powiem ze poszłam do łażni mojej się myć i albo mi coś na mózg padło albo widze żyłki na cycolinach :) mam nadzieje ze ich nie bylo wczesniej choc staram się oglądać cycochy codziennie zastanawia mnie tylko fakt bo pamietam ze w ciazy wylazly dopiero pozniej ale ok nie bede sie narazie napalac dopoki testa w srode nie zrobie !! 12 dzien po owu bedzie i mam nadzieje ze te moje plamienia nie zrąbały sprawy choć znam jedna dziewuce co w ciazy byla i krwawiła delikatnie 4 tygodnie i dopiero pozniej sie okazalo ze w ciazy jest wiec trzyma mnie jakas nadzieja jeszcze :tak: no i mam nadzieje ze nie pusci po środzie. w razie co gin kazalpojawic sie 6go ale ostatnio jk mnie zobaczyl plamiaca niepowiedzial ze raczej nic z tego nie wyjdzie no a sie okaze to by się zdziwił... chyba tak jak moj maż :-D:-D

właśnie gdzie micurinka i mamolinka?? hello !!??
 
i wszystko jasne, nie tym razem, niestety wredna @ dopadla mnie...
ale za niedlugo znowu zaczynamy:)
Maż sie nawet "cieszy", ze jego Kazik znowu bedzie na etacie hehehe
 
missiiss trzymam kciuki, oby byly kolejne II kerchy, moze mummy zapoczatkowala dobra passe??? mi zylki wyszly pozno, chyba bylam w piatym, albo szostym m-cu ,ale podobno kazda ciaza i objawy w niej sa inne, oby, bo jak na razie to mdli mnie i nic poza tym, ale wiem ja dopiero koncze owulke, nienawidze teraz tego czekania i czedkania i blagania najwyzszego o ta ciaze...
 
reklama
Do góry