reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
tili jak będziesz miała setki wejść na ten filmik to sorry, przyznaję się bez bicia, TO JA!!!!! oglądam w kółko!!!!!!! kapitalny!!!! Ellie jest przeurocza!!!!

ps. sorry za zboczenie zawodowe ale nie mogę się nasłuchać jak Olivia cudownie mówi po angielsku :tak::tak::tak: czy jak mój Brzdąc się urodzi to mogę go do Was podrzucić na pierwsze 3 lata by złapał akcent? :-p

hehehehe :-D:-D:-D tylko pod warunkiem ze maluszek przyjedzie z mamusia :-p:-p

Mloda bardzo szybko zaczela gugac :tak: ma problemy z koncentracja wzroku jeszcze ale gugajnie ma taaaak slodkie ze musialam nagrac - a najbardziej wlasnie do Olivii - chyba po prostu dziecko z dzieckiem sie dogada:-D
i dziekuje bardzo za komplementy :zawstydzona/y::-)

Akuku - dziekuje, lepiej!! juz nie biore lekarstw, piers nie boli, zaczerwienienie tylko zostalo :tak: Mloda odessala kanalik:tak:

i nie martw sie, ja w pizamie przez pierwsze 2 tyg chodzilam :-p

jak tam Emilek? Jak starszaki??? jak sobie radzicie???

btw - do mnie tez taka flaaadra przyszla :wściekła/y::wściekła/y:

najpierw pobierali krew z pietki a Mloda nie zaplakala ani razu wiec ja szczesliwa jak nigdy bo bylam przerazona (pamietam jak przy starszakach plakali strasznie)
a ona zaczela rozbierac Mloda do naga i tymi k.u.r.w.a. zimnymi lodowatymi!!!!!! lapskami ja objela
a Mloda jak w ryk:wściekła/y::-:)-:)-:)-:)-( to w spazmy wpadla

bo tamta na wage
***** nawet nie ogrzala rak nie pochuchala czy cos
jezuuu myslalam ze jej w pysk przywale!!!!!!!!

moja spadla 230g po porodzie
 
Karola juz widzialam na fejsie.

Tilli no one tych rak nie pomysla zagrzac, ale z ta waga juz pojechala, bo ona ze na ta lodowata wage bez tetrowki mam polozyc, dobrze ze jarek byl i naierw dotknal ta wage bo ja malego na rekach mialam... i jarek mowi do niej ze absolutnie nie , waga zimna i mokra byla bo pewnie cala noc w bagazniku... jarek do niej ze on jej odejmie te 8 g... wrrr i mial ochote ja z domu wyzucic i skarge zlozyc...

A Emis dobrze p0caly dzien na cycu tak pobudzil ze zatory sue robia, bo siara dalej blokuje a on nie ma juz sily ssac wiec go dokarmilam i sciagam zolte mleko heh...wlasnie sobie cyce grzeje.
Alex i Viki super troche glosni sa ale naszczescie mlodemu nie przeszkadza.
A tak to grzeczni zobaczymybjwk w weekend bedzie.

Zmykam sciagnac ta siare i spac bo mlody dopiero usnal.
 
reklama
Lori- witaj ponownie :-)
Emalia- WIELKIE GRATULACJE!!!! TERAZ MUSI BYĆ DOBRZE< NO MUSI!!! Trzymam kciuki z całych sił :-)

A ja wczoraj byłam na wizycie. Lekarz łaskawie spojrzał na moje kilogramy i policzył od początku ciązy heheheehehehehe. Mam już 6 plus, z tego cztery przez same święta :szok:. Mała ma wszystko na miejscu, oczywiście buźkę zakrywała rączkami, serduszko w porządku pracuje miarowo i ślicznie. Waży 743g i odpowiada tc. A u mnie przez ekscesy ze skurczami szyjka się skróciła. Lekarz powiedział, że jest taka "od biedy". Ma 24 mm, na szczęście nic jej nie uciska, nie ma rozwarcia i nadal dobrze trzyma. Choć nie ukrywam, że trochę się martwię.
 
Do góry