reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Mamolinka nie dziękuje ;-) i słuszna uwaga wypada się przedstawić :)

Ja mam na imię Ewelina 28 lat , mam dwie córcie Karolina 9 lat i Jessica 5,5 l. Mieszkamy w niemczech , listopad to będzie pierwszy cykl starań ...tak więc powodzenia dziewczyny trzeba być dobrej myśli :)
 
reklama
Dziewczyny moge dac jedna rade zaczynajcie juz na koncu miesiaczki moze bedzie owocny cykl ,Mamolinka,pam myslalam o was nawet patrzylam na czerwiec i lipiec dziewczyny dzialac szybko zycze do gwiazdki prezentu ;-). Ja jak zaszlam to pierwsze juz mi sie odechcialo wrecz zrazilam sie do posiadania dziecka to moze byl powod zajscia 2 hmmm mam cykl 26 dni test robilam w dniu@ i wyszlo mi 2-3 tydzien to kiedy byla owulacja ? z moim m sex byl na koncu okresu czyzby wtedy ? plemnik zyje przeciez do 72 g chyba mozliwe .hmmm :-) caluski dziewczyny i czekam na was ;-)
 
Dziewczyny moge dac jedna rade zaczynajcie juz na koncu miesiaczki moze bedzie owocny cykl ,Mamolinka,pam myslalam o was nawet patrzylam na czerwiec i lipiec dziewczyny dzialac szybko zycze do gwiazdki prezentu ;-). Ja jak zaszlam to pierwsze juz mi sie odechcialo wrecz zrazilam sie do posiadania dziecka to moze byl powod zajscia 2 hmmm mam cykl 26 dni test robilam w dniu@ i wyszlo mi 2-3 tydzien to kiedy byla owulacja ? z moim m sex byl na koncu okresu czyzby wtedy ? plemnik zyje przeciez do 72 g chyba mozliwe .hmmm :-) caluski dziewczyny i czekam na was ;-)

Kinia dziekuje Kochana Moja :* My wlasnie wczoraj zaczelismy a dopiero zaledwie dzisiaj jest 9 dzien cyklu.. Wspomagam sie testami owu , ktore jeszcze wychodza negatywnie, ale mojego starego mam zamiar codziennie meczyc przez kolejne 2 tyg. tak bardzo wierze, ze tym razem sie uda. Mimo, ze czuje wielki sentyment do majowek, czasami Was podgladam z wielkim bolem serca, ale ciesze sie z Waszych rosnacych brzuszkow.
 
Witam staraczki listopadowe jak pozwolicie ja również się do Was dołączę:-) Nazywam się Monika mam 27 lat mieszkam w Bytomiu. Ja juz za kilka dni jak tylko wszystko będzie dobrze to zaczynamy staranka z moim M:-D juz nie moge sie doczekac
 
hej
moge się dołączyć?? :) Mam na imie Emilia i staramy sie już o 3 dzieciątko niestety jedno pierwsze urodziło się zbyt wcześnie.... mam synka prawie 2 letniego teraz w końcu chcielibyśmy mieć córcie :) staramy się od października w sumie ale czekam na zrobienie testu w listopadzie za jakieś 5 dni.... kurcze wczoraj zrobiłam test z firmy apteo i wyszedł lekko pozytywny jak kiedyś mi wychodziły jak wczesnie robiłam a dzisiaj zrobiłam z czułością ciut słabszą i nie wyszło nic , zgłupiałam totalnie :baffled: czekam te 5 dni , owulka niby była testy owu wyszły , śluz też był a tempka najpierw rosła pozniej spadła jeden dzien i się wkurzyłam i juz nie mierzyłam a pozniej bolal mnie brzuch licze na ciąże ale po tej tempce już zgłupiałam ....
życze wam dziewczyny owocnych starań !!!
jak dawno mnie tutaj nie było..... ;-)
 
Witaj missiiss1301,

Fajnie, ze do nas wpadlas, rozgosc sie ;) Co do testow , chyba lepiej poczekac do terminu niz wariowac i robic przed. A wiadomo one jednak nie daja 100% pewnosci. MI np.wyszedl dopiero 2 dni po terminie @ .

Przykro mi bardzo z powodu Waszego synka i zapalam swiatelko dla niego (*)(*)(*)

Pozdrawiam i zycze owocnych staranek ;) Lub nawet juz II kresek
 
Cześć kobietki :) I ja się dołączam do staraczek listopadowych, mam nadzieję,że tym razem się uda. (mamolinka super,że ty też tu jesteś:-)). Coś o sobie...Mam na imię Karolina,24 lata, mieszkam w Niemczech i mamy z mężem już 3-letnią córkę,Sarę. Baaaardzo bym chciała,żeby tym razem wyszło,na razie czekam na @ ,powinna być dziś lub jutro,potem oczekiwanie na dni płodne,później NIEwyczekiwanie @, no i jak będzie wsio ok,to teścik :-) Proste,praffda? Takiego schematu życzę nam wszystkim na najbliższe tygodnie.
 
reklama
Karotka Witaj Kochana ;)

A moze juz teraz nie bedzie @ :D W kazdym razie bardzo sie ciesze, ze znowu jestesmy na jednym watku ;) Aby tym razem nasze marzenie sie spelnilo ;)



Lalus podpowiedz mi jak dodac pod wpisami wykres obserwacji cyklu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry