reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Heh,dzięki,ale teraz wiem,że @ przylezie,bo ostatnio wrzuciłam na luz i w tym cyklu dałam sobie odpocząć,a wiem też,że jak człowiek przestanie tak obsesyjnie o tym myśleć,to bardzo często właśnie wtedy się udaje :-) Też marzę o tym,żeby nasze życzenie się w końcu spełniło,ale jestem pewna,że prędzej czy później się uda. Jak nie w tym cyklu,to w następnym (aczkolwiek miałabym dość ambiwalentny stosunek,bo Sara się urodziła we wrześniu i średnio miło wspominam chodzenie z brzuchem w największe upały :p) No ale z drugiej strony najważniejsze,żeby było ok,cała reszta to są drobiazgi :-)
 
reklama
Ja jakos tez nie bylam zachwycona pomyslem chodzenia w ciazy w druga polowe roku, no ale coz zycie potoczylo sie inaczej i teraz juz nie wazne czy bedzie to sierpien czy grudzien ;) Teraz liczy sie tylko ,aby sie udalo i ciaza szczesliwie przebiegala, a pozniej aby dzidzi urodzilo sie cale i zdrowe. Ja tez staram podchodzic sie tym razem na luzie, staram sie czerpac przyjemnosc z przytulanek a nie tylko myslec, aby sie udalo i zrobic swoje i koniec.
 
Racja,święta racja :tak: A tak apropos, to może w takim razie jakoś zmienimy nazwę wątku albo założymy nowy,jak zawsze, Sierpień 2013? I tak nas jeszcze bardzo mało,więc w sumie może faktycznie lepiej chwilkę zaczekać na parę dziewczyn również chętnych na zobaczenie 2 kresek w listopadzie,a urodzenie dzidzi w sierpniu :-)
Moja Sara jest dzisiaj wyjątkowo denerwująca,dlatego uspokajam się na naszym BB i czytam absolutnie wszystko,co tu jest napisane :-D
 
Satchkat Witamy, rozgosc sie moze powiesz nam cos o sobie :)

Karotka mysle, ze mozemy jeszcze poczekac na dziewczyny, pozniej najwyzej zmieni sie nazwe watku na sierpien 2013 ;) Ja w sumie jeszcze z terminu OM lapie sie na koniec lipca, ale z USG pewnie bedzie poczatek sierpnia ;) Ahh jak mi nasze bb dodaje sily i nadzeji. Mysle, ze to taka pogoda moja mloda jest tez nieznosna , wszystko na przekor :/ A dzisiaj bylysmy pierwszy raz u dentysty to nie chciala buzi otworzyc :D A pani tez byla jakos malo przekonujaca, ze tak naprawde nawet nie zachecala do otworzenia i nasza wizyta skonczyla sie po 3 min. Wyszlysmy z karteczka na nastepna wizyte za 3 miesiace...
 
czesc dziewczyny! przylaczam sie ;), mam 25 lat,mieszkam w dublinie, staram sie o 1 dziecko - juz ponad rok, teraz dalam sobie spokoj na 2 miesiace i wznawiam starania ale juz na luzie, ;), wlasnie mysle nad kupnem porzadnego termometru ja mam podejrzenie ze chyba u mnie owulacji nie ma kurcze chcialam w miare naturalnie zajsc a widze ze bez interwencji lekarza sie nie da... ;/ pozdrawiam was! :-)
 
mamolinka no tak,małe dzieci raczej nie są zbyt chętne do współpracy z dentystami :-) Chociaż w sumie ja też nie,niby dorosła,ale z dzieciństwa mam jakiś uraz. Masz rację,poczekamy jeszcze na inne dziewczyny. U mnie @ ma być dziś lub jutro i z kalendarza (no ba,oczywiście,że już sprawdziłam hahaha :-D) wychodzi mi dziwnie,bo na jednym,że 5.08,a na innym 8.08.:no: Zresztą nieważne,w sumie i tak bardzoiej początek miesiąca i ja również mogłabym się załapać na lipiec jeszcze,bo wiadomo,że to róznie bywa 2 tyg wstecz,albo 2 tyg naprzód. Moją Sarę przenosiłam równe 14 dni i dopiero wtedy zrobili mi wywołanie. No nic,znowu się rozmarzyłam, na ebayu oglądam jakieś duperele dla niemowlaków,a do dni plodnych jeszcze 2 tygodnie :-D:-D Oj tam,po prostu poprawia mi to humor. U nas pogoda też tragiczna,zimno i leje. Nawet dzisiaj z domu nie wychodziłam,poza tym i tak święto,więc nie miałam po co,a młoda była zachwycona,bo mogła dłużej bajki oglądać.:-D
 
Miciur-ka nie denerwuj się., ja też sobie ten miesiąc poprzedni odpuściłam i wznawiam na luzie,jak ty. Widzę,że już dłuższą chwilę się starasz,ale nie załamuj się.A poza tym w pomocy lekarza nie ma nic złego,czasem wystarczy jakaś mała drobnostka i już jest ok.;-) Trzymam za ciebie mocno kciuki,kochana i nie załamuj się!
Pomijając wszystko,widzę,że coraz więcej mamusiek zza granicy pisze...Hmmm,czyżby emigracja z Polski zaczęła się robić na skalę masową?:sorry: Oczywiście bez urazy dla tych z was,które w Polsce są. Nie było moim zamysłem obrazić nikogo,tylko zauważyć,że jednak sporo ludzi zaczyna układać sobie życie poza naszym krajem.
 
Ale ja tez mam zawsze pecha, ze trawiam na lekarzy takich do dupy :/ Ja i moja mama mamy tego samego lekarza rodzinnego i jak ja zachodze i prosze o skierowanie na jakies badania to zawsze marudzi, kaze mi czekac , wymysla , a jak moja mama zajdzie to daje bez zadnego ale nawet nie dyskujtuje tylko wypisuje... Niewiem czy Ci lekarze mysla, ze jak mloda matka to malo wie i wymysla ?! Co do dentysty wydaje mi sie , ze tak masz racje dzieci ciezko sklonic do wspolpracy, ale jezeli, ktos zostaje dentysta dzieci 2-3 letnich to chyba musi miec do tego podejscie i jakos dziecko zaciekawic, zainteresowac i namowic do wspolpracy. Przeciez to nie dorosly czlowiek do ktorego mozna powiedziec "otworz buzie" i juz po wszystkim. Moja mloda teraz w 7niebie , zrezygnowalam ze zlobka i teraz mloda calymi dniami ze mna w domu i pokazuje swoje rozki. Ja caly czas ogladam cos dla dzieci i w myslach kompletuje wyprawke :D Ja caly czas mam nadzieje, ze bedzie druga dziewczynka a moj M , ze bedzie synus :D Musze wyprobowac moja taktyke, ktora sprawdzila sie z mloda moze i teraz zadziala :D Mi z kalkulatora wychodzi wlasnie 30lipiec, ale z mloda mialam tez termin z OM na 27 czerwca, z USG 2 lipiec a urodzilam 30 czerwca :D

Miciur-ka Witaj ;) Zycze powodzenia i radze oprocz termometru zaopatrzyc sie w testy owu



Ja tez zauwazylam , ze jest coraz wiecej mamusiek, staraczek z zagranicy ;) My Kartoka mamy dobrze tylko 2 godziny jazdy autem nas dzieli , wiec kiedys jakas kawa musi byc :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamolinka
dziękuje za ciepłe przyjęcie :) co do dzieciaczków ja się też zastanawiam nad zrezygnowaniem z pracy i ze żłobka, kurcze moj mały jest 2 tygodnie chory tydzien w złobku i znów dwa tygodnie chory a od wrzesnia dopiero zaczał chodzić... mam juz tego dość... narazie czekam na test i może do końca roku jeśli się okaże że się udało chociaż będą pieniążki i macierzyński a później myślałąm o założeniu swojej firmy jak się uda. ale najpierw bardzo bym chciała zobaczyc te dwie kreseczki. te testy zawsze mnie wnerwiały co z tego że niektóre wychodza jak są felerne... 3 razy mi się już tak zdarzyło dlatego zawsze robie 2-3 testy dzien po dniu żeby się choć ciutke upewnić więcej i do gina dopiero . Mamolinka ty marzys zo dziewuszce jak już masz jedną ?? :-) ja mam chłopaka i pierwszy też był chłopak i poprostu marze strasznie o dziewczynce... tyle się narobiłam sukieneczek na szydełku że poprostu widze w oczach duszy jak mi tam śliczna księżniczka leży ... ahhh żeby to ise udało.... nam wszystkim razem !!!

tak się mówi że luz blues a ja zawsze jak się wkręce t już kaplica... i tego nie lubie bo w pracy zamiast o pracy będe o dziecku myślała durna ja... ;-)
 
Do góry