reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

szczerze powiem,ze już mi się marzy synus po drugiej stronie, taki glupi okres mam wyczekiwania, czas tak wolno leci a mi jest ciężko i strach masakryczny.
 
reklama
Hmmm..z Nia to roznie bywa, raz caluje mnie po brzuchu i mowi,ze będzie wstawac w nocy do braciszka i dawac mu jest, a raz nie chce wręcz o nim slyszec, ale zobaczymy jak się urodzi, tlumacze Jej,ze na razie braciszek nie będzie się z Nia bawil, bo będzie taki maly ,ale ona niby przytakuje, lecz do końca tego nie pojmuje :tak:postaram się traktować ich na rowni, tzn nie robic tak jak mój brat jak się urodzila druga cora, zaczeli kupować starszej co chciała, bo ona teraz taka biedna jest, spadla z lopaty ito, sranie baie, teraz jest tak rozwydrzona 10 latka,ze bym jej nakopala do dupy, ale wszystko wyjdzie w praniu.
 
Matylda jest juz duża to szybko zrozumie nową sytuację :tak: Mati się zrobił większym pieszczochem ale nie był zazdrosny o Lili. Staram się mieć codziennie chwile czasu tylko dla niego i to działa :-)
 
Hihi właśnie siedze ,maly spi obok i sadzi bąki haha tylko słychać pur pur pur :D

Fajnie macie laseczki z karmieniem piersia ja zakonczylam cyca a raczej zanikla mi laktacja jakos 2-3 dni temu,no szkoda ale nic nie zrobie, probowalam herbatki odciaganie co 3 h i powoli sie zmniejszalo aż w koncu kilka ml tylko mam

Co do lotu to wiem, nic nie pomoglo dalam mu paracetamol w syropie(bral jak mial zapalenie ucha-od ulewania czestego mu sie zrobilo) i dałam piciu, pomoglo na chwilę a potem tak go bolalo ze sie ciagal za ucho i juz pić nie chciał wcale, płakał chyba z 20-30 min bo ladowanie tak wolno idzie, co chwilę schodza niżej masakra...

Tili- Ellie ślicznie sie uśmiecha, piekniutka laleczka :) gratuluje cycowania tez bym chciala,może przy nastepnym maluchu

Kasoku- no co ty ..byly nic,nie placi,nie ma pracy itp, nie pomagal i nie pomaga dalej, sama siedze w domku ale powiem ci dziwnie bo łatwiej mi sie wracało z małym anizeli jak jego jeszcze nie bylo, bylam wtedy bardziej taka ze plakalam itd a teraz pozegnalam sie pa buzi i juz, za to moja mama dziś mi nap.ze znalazla w jej łóżku małe granatowe rajstopki i w ryk bo juz sie przyzwyczaila itd hehe a teraz ze znów sama ... Ciagnie mnie do niemiec żebym sama nie siedziala,może skorzystam - mysle nad tym...,bo tu w koncu nic mnie nie trzyma..,

A tomek pisze do mnie na tel różne rzeczy...no ale bez komentarza z tym...min.próbuje sie wybielic, itd

Lori- wow twoja mała to nocny glodomorek hihi

Karola- czekam na kawe w takim ukladzie :D jak beda jakies wieści to krzycz z ta plcia czy mam racje :D hehe

Akuku- ale dokladny opis porodu hih, dobrze ze szybko poszlo ;)

Jeny mały wykonczony jakby w kamieniolomach robil 3 dni bez snu hahah :)) a to ja wszystko robilam ;)
 
szczerze powiem,ze już mi się marzy synus po drugiej stronie, taki glupi okres mam wyczekiwania, czas tak wolno leci a mi jest ciężko i strach masakryczny.

Hmmm..z Nia to roznie bywa, raz caluje mnie po brzuchu i mowi,ze będzie wstawac w nocy do braciszka i dawac mu jest, a raz nie chce wręcz o nim slyszec, ale zobaczymy jak się urodzi, tlumacze Jej,ze na razie braciszek nie będzie się z Nia bawil, bo będzie taki maly ,ale ona niby przytakuje, lecz do końca tego nie pojmuje :tak:postaram się traktować ich na rowni, tzn nie robic tak jak mój brat jak się urodzila druga cora, zaczeli kupować starszej co chciała, bo ona teraz taka biedna jest, spadla z lopaty ito, sranie baie, teraz jest tak rozwydrzona 10 latka,ze bym jej nakopala do dupy, ale wszystko wyjdzie w praniu.


raz się cieszy a innym razem zapewne zazdrość przez nią przemawia ;-) mój póki co szczęśliwy,w sklepie z dziecięcymi artykułami mówi sprzedawczyniom że oglądamy rzeczy dla siostrzyczki hehe coś mi się wydaje że niebawem z zakupów to on będzie miał większą przyjemność niż ja hehe

Dzisiaj byliśmy w jednym sklepie,wiem co mi się podoba i co kupie,to w głowie plan zakupów już mam
 
lore na NFZ to chyba coś koło 20 tygodnia przysługuje mi kolejne usg ale chyba nie wytrzymam z ciekawości i pójdę wcześniej, prywatnie by dowiedzieć się kto tam mieszka ;-)
a co tam u Ciebie? dawaj jakąś fotkę!

akuku wow, niesamowity był ten Twój poród! poszło jak z płatka, może skusisz się na kolejne :-D

kasoku czytaj po kilka razy dziennie opis porodu akuku co by Tobie też tak gładko i szybko poszło!!! ;-)


patrzcie, jednak balance of nature musi być, akuku się rozpakowała a emalia zapakowała!!!

emalia już gratulowałam, ale co tam, gratuluję raz jeszcze, teraz już wszystko musi być dobrze!!!

tili ale urocza ta Wasza śmieszka!!!! jest bardzo podobna do Ciebie!


ojojoj, to już kilka z Was stawia na dziewczynkę!!! :szok:

wiadomość, z ostatniej chwili, mój mąż jest chyba w ciąży, zjadł pół pudełka ptasiego mleczka a zaraz potem pół słoika papryki konserwowej! :szok::szok::szok: :-D
 
Ostatnia edycja:
Emalia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ahhh ze tez przeoczylam <wali glowa w mur>!!:szok::-):-):-):-)

index456.jpg Spokojniutkiej kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Załączniki

  • index456.jpg
    index456.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 10
Emali i ja gratuluje, wskakuj do pociagu, spokojnej ciazy zycze.

Tilli jak cycuchy ? Mnie zaczely bolec juz i twardsze sie robia ... maly wisi caly dzien z przerwami, jeszcze w pidzamie jestem bo nawet nie mam czasu do toalety isc.. hehe


Aa i dzis byla polozna i chciala na wage taka lodowata melgo polozyc nago bo kurna pieluszka tetrowa 8 g wazyla... a ona z odejmowaniem widac problem ma..bdodam ze wage trzyma w aucie i byla tak lodowata ze jak dotknelam to masakra... normalnie moglby sie rochorowac...
Maly wazy 2800 wiec spadl 140g (polozna na kalkulatorze w tel liczyla 2940-2800=140 ) normalnie szok...
 
Ostatnia edycja:
reklama
tili jak będziesz miała setki wejść na ten filmik to sorry, przyznaję się bez bicia, TO JA!!!!! oglądam w kółko!!!!!!! kapitalny!!!! Ellie jest przeurocza!!!!

ps. sorry za zboczenie zawodowe ale nie mogę się nasłuchać jak Olivia cudownie mówi po angielsku :tak::tak::tak: czy jak mój Brzdąc się urodzi to mogę go do Was podrzucić na pierwsze 3 lata by złapał akcent? :-p
 
Do góry