reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

a za co jej odjęto 1 pkt ? grunt że już dobrze
a waga no no fajniutka :-) :-) teraz lenistwo wskazane :-) no trochę lenistwa :-p

dziewuszki i się poprzechwalam,mała jak przylazła na świat odrazu wypatrywałam jej oczek,gdy otwierała wgapiałam się w jej ślepia by zobaczyć jaki ma kolor...liczyłam na ciemne,no lipka ciemno szaro niebieskie,no ale nadal wpatruję się w oczka i wokół źrenic ma lekko piwne :-) mam nadzieję że będą brązowe i że będzie do mnie podobna bo ostatnio dwie osoby mi powiedziały że jest podobna do mnie,około roku będzie wiadomo w kogo pójdzie bo wtedy u Kuby było już widać jakich cech nabrał :-)
A na rehabilitacji postępy chociaż pieniądze płacimy i to nie małe,ale mała obraca swobodnie główkę w każdą stronę,obraca się swobodnie z brzuszka na plecki,no i wzmacnia się jej główka,najbardziej nie lubi masażu jaki jej terapeuta serwuje na koniec rehabilitacji-jeden wielki krzyk,no i czekamy teraz aż łepek się jej zacznie zaokrąglać bo potylice ma spłaszczoną z lewej strony
 
reklama
anabelka 1 ptk odjęty bo była lekko sina w 1 minucie po wyjęciu z brzuszka, pewnie to dlatego, że za długo to wszystko trwało i tętno Małej zaczęło spadać :-(

mamy problem z brzuszkiem... od dziś dajemy Delicol, oby pomogło.
 
typowy wiek na kolki u Nas też po skończonym 2 tygodniu życia pojawiły się kolki,minęły po ok 3 tygodniach,obecnie rewelacja

wprowadziłam kleik ryżowy by coś treściwszego było,by już jedzonko się nie cofało

mamo tylko nie zabieraj mi tej łyżeczki :-D jak chwyciła to nie chciała oddać,do buźki i nic poza tym
25jlf6w.jpg
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ja mam daltonizm więc powiedzcie mi jakie oczka ma Julka,wiem że oczy mogą się zmienić na zupełnie inny kolor,ostatnio gdy mówiłam ciotce że Julka chyba będzie miała brązowe to stwierdziła że nie ma szans,ale jak czytam co inne mamy piszą o kolorkach oczu swoich dzieci to Julka może mieć brązowe-ech marzę :-)
Kuba urodził się z granatowymi,potem zjaśniały i poszarzały a od ok roku zielenieją :-D

Julcia ma takie
zodjlf.jpg


No i panna w całej okazałości :-)
wi9hkz.jpg
 
Wlasnie patrze ze na zdjeciach nie ma pajaka na pajeczynie i gwiad na dolnym torcie...zrobilam zdjecia i mi sie przypomnialo a zdjec nowych nie robilam :/
 
Anabelka- cóż ja mam CI powiedzieć. Ada ma taki sam kolor oczu!!!! Już nawet nie śnię by się zmienił na brąz. Jasiu o tym czasie miał mega grafitowe, teraz ma brązowe.
DSC_0039.jpgDSC_0022.jpg
Akuku- to zarabiaj, zarabiaj jak najwięcej na tych swoich tortach!
 

Załączniki

  • DSC_0039.jpg
    DSC_0039.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC_0022.jpg
    DSC_0022.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 33
Hej dziewczyny widujemy sie na fb wiec wiecie co u mnie, napisze tylko,ze Tymcio prawie 10 kg wazy i jest duuuuzyyyym dzieckiem dalej cycowym, jednak juz je przevierki i kleik ryziwy dodaje do odciagnietego mleka. Anabelko moja Matyska ma mega brązowe oczy a w wieku 3-4 mcy miala podobny kolor do Julki, tez mam problem z oczami tymka, chyba będą piwne po mnie, bo ma jaśniejsze od Matyski w tym wieku , oby nie zostaly mu szare bo jest mozliwe moja mama mój brat maja szare, tesciowa miala wyblakly niebieski, zobaczymy.
 
reklama
dziewczyny a co z emalią nic nie pisze

My Julkę rehabilitujemy przez to wnm i odkształcony łepek,mnóstwo pieniędzy na to idzie ale skutkuje,główka się zaokrągla z lewej strony od potylicy ,teraz mamy przerwę by nazbierać na kolejne wizyty i ćwiczenia no i mała podciągana do siadu wstaje haha ale ważne że gdy się ją podciąga głowę bardzo dobrze trzyma,bo cała była silna a głowa w tyle przez napięcie reszty
U nas tylko wprowadziłam kleik ryżowy i próbowałam gruszkę ale nie smakuje jej,soczek tylko jeden pije z owoców leśnych jest delikatniejszy niż kompot,próbujemy przyzwyczaić do smoczka i kiepskoooo,nuk jej wypada ale go chce,kupilśmy avent prosty i też wypada wrrrr ale ona chce smoczek przed spaniem i w nocy,w dzień to mi go wpycha do buzi jakby twierdziła "sama sobie ssij" :-D

kasoku Julka ma takie brązowe smugi przy źrenicy,ale jak je rozszerzy to tego nie widać i każdy gada że ma szaro niebieskie hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry