kasiol
Fanka BB :)
hej
natka ale sie ciesze-w sumie patrząc na ta mega mega tempke
wiedziałam ,że ovu była
trzymam kciuki ,zeby ten cykl był szczęśliwy:*
patu$ ciekawe jak tam dziś wasza tempka
akuku oczywiście jak masz mozeliwości ,to choć pęcherzyk zobaczysz
ja mam nadzieje -że akuku zapoczątkowała wysyp fasolek u nas:*
natka ale sie ciesze-w sumie patrząc na ta mega mega tempke
patu$ ciekawe jak tam dziś wasza tempka
akuku oczywiście jak masz mozeliwości ,to choć pęcherzyk zobaczysz
ja mam nadzieje -że akuku zapoczątkowała wysyp fasolek u nas:*

:*
Jak juz bedziesz po usg, czekam na zdjeciucha fasolinki :-):-)