tysia123
Fanka BB :)
kasiol - piękna temperatura
na twoim miejscu juz bym chyba nie wytrzymala i zrobilabym test 
A powiedz bierzesz Castagnus caly czas ? Tzn przestaniesz dopiero jak wyjda 2 kreski, czy przstałac po owu?
Patuska - u ciebie tez wykres ładny
Cos czuję ze lada moment będziemy wam gratulowac 
A powiedz bierzesz Castagnus caly czas ? Tzn przestaniesz dopiero jak wyjda 2 kreski, czy przstałac po owu?
Patuska - u ciebie tez wykres ładny
Kochana ja mam laparo 4 czerwca, 3-go ide do Szpitala i strasznie sie mimo wszystko boje 