Nuuuśka
..kocia mama ;]
natka masz absolutna racje poczekam jeden cykl i jak nic się nie będzie dzialo, to wtedy porozmawiam z ginka. Chce mimo wszystko po laparo jeszcze raz dla pewności zbadac nasienie Ł. tym razem po 5 dniach wstrzemiezliwosci żeby mieć 100% pewności. Porozmawiam tez z ginka o monicie, jeśli ona nie będzie tego uwazala za stosowne, przejde się prywatnie do gina i powiem po prostu ze staramy się już prawie 1,5 roku i nic i zobaczę co on/ona powie.
Spróbujemy, ale na razie czekamy na laparo i trzymamy kciuki
kasiol Twój wykres jak na razie prowadzi absolutnie :-)
Spróbujemy, ale na razie czekamy na laparo i trzymamy kciuki

kasiol Twój wykres jak na razie prowadzi absolutnie :-)
Dobrze, wiec stoimy na tym ze masz dwie torbiele bo niepeknietych pęcherzykach, jakie wymiary tych torbieli i przede wszystkim czy przepisal cos na ich zlikwidowanie ? bo znikac przecież wcale nie musza - przykład moja.