P
patu$ka
Gość
Doberek!
Nuuska jak tempka?
Ja wiem ze nie da sie wylaczyc myslenia,ale ja juz poowli zyje tylko tym hsg. Dalam sobie spokoj ze schiza,teraz tylko czekam na @ robie hormonki i potem zabieg.
Ja mam nadzieje ze sie uda ale tej nadziei coraz mniej. Zaczynam realnie podchodzi i brac pod uwage ze moze sie nie udac w ogole.
Kobieta wynajduje sobie powody do zmartwien,trosk i w ogole. Mamy tak zmiennie humory jak pogoda.
Nuuska jak tempka?
Ja wiem ze nie da sie wylaczyc myslenia,ale ja juz poowli zyje tylko tym hsg. Dalam sobie spokoj ze schiza,teraz tylko czekam na @ robie hormonki i potem zabieg.
Ja mam nadzieje ze sie uda ale tej nadziei coraz mniej. Zaczynam realnie podchodzi i brac pod uwage ze moze sie nie udac w ogole.
Kobieta wynajduje sobie powody do zmartwien,trosk i w ogole. Mamy tak zmiennie humory jak pogoda.
No kurde nie wytrzymałam i oczywiście jestem na siebie wsciekla. Wynik jak można się było spodziewać. Glupia jestem. Ale teraz przynajmniej nie będę już zyla nawet nadzieja do 16-go tylko czekala na @. Choc wiem, zrobiłam go na 6 dni przed spodziewana @ ale na 10 cien cienia pewno by wyszedł. No trudno. 
