reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
Akuku Emilek śliczne maleństwo:)
Czekoladka no jeszcze nie wiem:) za tydzień mam połówkowe, więc jak maluch będzie współpracował to się dowiem:)
 
Czekoladka fajnie że się odezwałaś, dawno Cię u nas nie było :-) córeczka śliczna i widać że bardzo szczęśliwy z niej maluszek :-)

Akuku Emilek rośnie jak na drożdżach, mały elegancik :-)
 
Czekoladka - super córcia. Gratulacje!
Akuku - ale Emilek super jest. Nigdy bym nie powiedziala ze ma dopiero kilka dni.

A mnie brzuch boli na @ wiec na pocieszenie wciagnęłam paczke chipsów i teraz mi niedobrze.................
 
czekoladka fajnie ze sie odezwalas :-) Sliczna kruszyna niech zdrowo rosnie :blink:

akuku Emilek jest sliczny i rzeczywiscie rosnie jak na drozdzach !!

tysia trzymam kciuki by @ jednak nie przyszla !!

patu$, natka wielkie kciukaski za tempki :D

Milego wieczorku :*
 
Dzieki, chyba te ciuszki takie nie spioszkowe tak wydoraslaja malucha, bo malutki nadal jest, w poniedzialek bedzie wazony i pewnie kolo 3 kg wazy.
Ale juz nie spi non stop tylko sie rozglada i slucha kto do niego mowi.

Nuska jednak owu byla wiec kciuki trzymam mocno.

Patuska jak tam@ nie ma ?? Zatestujesz jutro?

Czekam az sie emis obudzi , nakarmie i zmykam spac.
 
Cześć dziewczynki! :*

Od rana jestem po prostu wściekła!! :wściekła/y::wściekła/y: Jak mi budzik zadzwonił i się obudziłam to myślałam że się popłaczę!! (.)(.) bolały i bolą nadal że myślałam że nie wezmę termometru do ręki bo każdy ruch wiązał się z bólem nie do opisania :-( musiałabym chyba chodzić nago bo nawet materiał bluzki mnie drażni, o staniku nie wspominając. Miewałam już kilkakrotnie bóle po duphastonie ale to co jest w tym cyklu przechodzi ludzkie pojęcie!!! :wściekła/y: no ale wzięłam jakoś ten termometr, zmierzyłam temperaturę i same widzicie co jest!! No płakać mi się chce, co za porąbany cykl :-( skacze sobie jak chce, nie wiem może z termometrem jest coś nie tak... :-(Poszłam spać dalej, po godzinie dzwoni mi budzik bo mieliśmy jechać do Wrocławia po wyniki badania nasienia. No ale mojemu szanownemu małżonkowi nie chciało się dupy ruszyć z łóżka!!! Ja już nie wiem czy jemu na czymkolwiek zależy. No po prostu dosyć mam tego wszystkiego, ten dzień jest okropny, chodzę raz wściekła, raz ryczę... Normalnie masakra :-(

Nuuuśka jak tam dziś tempka?

Patu$ka widzę że tempka poleciała :-( tulę :*
 
Ostatnia edycja:
natka czyli nie pojechaliscie ich odebrac ???? :angry:.....nie no brak slow. Ale nie martw sie, ja wczoraj z moim L. tak sie pozarlam ze o malo bym mu wszystkie kudly z glowy powyrywala. Czasem zastanawiam sie, czy mi sie to sni czy na prawde mam faceta ktory czasem zachowuje sie gorzej od malego dziecka !!
Co do bolu (.)(.) mnie bardziej pobolewaja w momencie zazywania Dupka, on sam niestety wplywa na Nie, pwooduje ze staja sie bardziej nabrzmiale i tkliwe. I juz to czuje a dzis dopiero 3 dzien brania go :/ Tempka poleciala, ale nie martw sie kochana, dzis po prostu wyrzut estrogenow wiekszy :tak:a to dobrze, mowi sie, ze kobiety majace duze wyrzuty estrogenow maja wieksze szanse na zajscie w ciaze, czyli taki wykres jak masz Ty, jak miaa akuku, czy paulinka.Zadna stala tempka, tylko raz w gore raz w dol :tak:
Kiedys tez martwilam sie tym kiedy temp. leciala, ale wytlumaczono mi to. Kiedy temp idzie do gory masz wyrzut progesteronu, w dol - dzialaja estrogeny. Zeby zajsc w ciaze musza wspolgrac i jedne i drugie wiec wykres 'gory-doliny' w II fazie cyklu na prawde nie jest niczym zlym jesli utrzymuje sie powyzej tempki podstawowej. Tylko sie cieszyc :D Ponadto duza wartosc estrogenow w organizmie ( czyli spadkow) sprzyja poczeciu chlopca ale to mowie, czysto jako ciekawostke :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuuśka widzę że tempka ładnie wysoko się utrzymuje :-) oby wyluzowanie było u Was kluczem do sukcesu! A o co pożarliście się z Ł? Mam nadzieję, że już jest dobrze!! :-)
To mówisz że nie martwić się wzrostami i spadkami? Kurcze, gdyby owulacja nie była potwierdzona to z takim wykresem jaki teraz mam zastanawiałabym się czy ona w ogóle była :-) co do (.)(.) to u mnie w tym cyklu jest o tyle inaczej że nie są właśnie jakoś mocno nabrzmiałe jak zwykle po dupku, ale bolą sto razy mocniej! A jeszcze co do tempki to już się nawet rano zdenerwowałam bo wieczorem było serduszko, co prawda wszystko specjalnie było bardzo delikatnie ale ten dzisiejszy spadek mnie zastanowił- czy nie zaszkodziliśmy mimo wszystko...
Wyników oczywiście nie odbierzemy , ciekawa jestem kiedy w takim razie uda się to zrobić. Też z drugiej strony ale klinika robi wielki problem, jakby to było nie wiem co żeby wysłali mailem czy pocztą :/
 
Do góry