reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

ailatan co u Ciebie? gdzie się podziewasz?
Monia widzę po sygnaturze, że się udało!!! :) Trzymam strasznie mocno &&&&&&&&&&&!!! Jak samopoczucie?
 
reklama
Witam.
Nie wiem czy mnie pamiętacie i czy ktoś jeszcze tu zagląda? Dopiero teraz odważyłam się tutaj wejść i napisać...

Chciałam napisać, że moje życie zakończyło się 12.06.2013. Wtedy to miałam USG genetyczne w 12 tyg i 1 dzień ciąży.

Było źle, dzieciątko chore, wada genetyczna....ciąża się zakończyła....niestety taką podjęliśmy decyzję....myśleliśmy, że będzie tak lepiej, dziecko nie będzie cierpiało....to tak boli!!!!!!!!!!! Niestety byliśmy bardzo daleko od Boga....
minęło tyle czasu a mnie nie ma...
gdyby nie mój syn naprawdę by mnie nie było...nawet ciałem...

Wszystkim życzę szczęścia i radości ze zdrowych dzieci....dla mnie już go nie ma...:no::no::no:
 
Do góry