reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

No właśnie od tego zabiegu po poronieniu w ogóle mi się wszystko pozmieniało :/ Wcześniej było wszystko w porządku. Dlatego się dziwie, bo nie wiem o co chodzi :-(

My już wstaliśmy i zaraz wyjeżdżamy :) Nie dziękujemy :) Najlepsze jest to, że moi rodzice też z nami jadą :D Tzn oni już wyjechali, będą na pewno wczesniej, bo i bliżej mają, wynajeliśmy taki apartament 4 osobowy z 2 pokojami i namówiłam ich na wyjazd :-)
 
reklama
Cześć Kochane,
ailatan mam nadzieję, że wyjazd udany :), odpowyczwaj, relaksuj się, zlapiesz dystans, a jak wrócicie to wszystko juz zacznie się układać - mówie to z wlasnego doświadczenia ;) może te Twoje bóle sa ze stresu? idź do gina jak wrócisz, napewno Cię uspokoi. Będzie dobrze!
patanka &&&&&&&&&&& trzymamy już od dzisiaj :) musi byc wszystko dobrze :) a w środe czekamy na cudne wieści!
Aka ja jutro idę na usg - i troszkę zaczynam się denerwować, bo to co miałam tydz temu, to było takie na odwal, trwało 3 min, lekarz nie powiedział słowa na temat narządów wewnętrznych a jutro ide do tego dobrego lekarza, więc mam nadzieje, że będzie ok.
 
Cześć

Ailatan - miłego wyjazdu.Odpoczywaj,zrelaksuj się,opal.A może w trójkę wrócicie.

Marcela i Patanka-będę trzymać kciuki, Na pewno będzie ok i wrócicie zadowolone.

A ja właśnie pożegnałam się z @ i zaczynamy nowe starania:-D
 
Cześć Dziewczyny :)
My dalej w Zakopanym :tak: Super jest! Wczoraj cały dzień byliśmy na Słowacji na basenach termalnych, tzn. siarkowych gorących źródłach, a dziś szliśmy 10km na Morskie Oko :-D Wróciliśmy to jeszcze mięliśmy siłę, żeby na Krupówki na obiado-kolację skoczyć, a potem jeszcze zaliczyliśmy basen, jacuzzi i saune w hotelu ;-) Teraz już leżę w łóżku i odpoczywam. A apartament mamy mega zajebisty :) My mamy oddzielny pokój z wielkim łóżkiem, a drugie pomieszczenie to jest aneks kuchenny z pokojem, ale bardzo duże to pomieszczenie, super nowocześnie zrobione i tam moi rodzice śpią :) No i najważniejsze, że 5min do Krupówek ;-) Jutro już niestety będziemy wracać, ale tak późnym popołudniem, więc jeszcze jutro pochodzimy sobie troszkę.

A co do mojego wykresu, to wczoraj mi pokazywało, że owu niby miałam 12 dc, a dziś wpisałam moją tempkę i wyskoczylo, że jednak owu 13 dc :-) Ciekawe kiedy tak naprawdę była.

Marce_la - gratulacje! Wiedziałam, że będzie już teraz wszystko dobrze :tak:
 
hej

Ailatan - i jak po wyjeździe? Widziałam ,że masz śliczny wykresik.Trzymam kciuki.

Marcela-Widzę ,że zrobiłaś suwaczek, śliczny jest.

A jak pozostałe ciążóweczki? Aka, Patanka,Delewarre, co u Was?
 
Po wyjeździe zajebiście :-) Tzn teraz już gorzej, bo trzeba wrócić do rzeczywistości :p Dziś jeszcze miałam wolne, w domu byliśmy po 24:00. Naprawdę super wyjazd i apartamenty mogę polecić :tak:Już bym znowu poszła na saunę i do jacuzzi :zawstydzona/y: Dziś pojechałam do koleżanki na pogaduchy w ciągu dnia, bo mój J przecież w pracy od samego rana (4 dni go nie było, więc teraz ma duuużo do nadrobienia) i nie miałam co robić :-) Ale daawno się nie widziałyśmy więc 5h minęło jak 5 minut :-D Teraz jeszcze byliśmy na spacerze z J i zaszliśmy do Kościoła obok nas spytać o ślub (bo ostatnio pytaliśmy w restauracji też obok o takie przyjęcie weselne i było by blisko z Kościoła jakbyśmy kościelny wzięli :) ) i pogadaliśmy z zajebistym księdzem, od razu powiedzieliśmy, że razem mieszkamy, nie robił żadnego problemu, jeszcze się śmiał, że się testujemy :-) Więc pewnie weźmiemy normalny ślub Kościelny ;-) Bo nawet się okazało, że tylko weekend trwają nauki przedmałżeńskie, a nie 6 weekendów jak to w mojej rodzinnej parafii :D

Fuma - wykres jest jak narazie jest ładny, ale zawsze tak jest, a w ok 14 dniu wyższych tempek jest spadek, @ się pojawia i dupa :no:
 
Ailatan precz z tymi myslami! Wykres zapowiada się obiecująco, a poza tym pamiętaj, że wyjazdy działają leczniczo ;) Trzymam &&&&&&&&&&&&
Reszta chyba zrezygnowała z naszego forum :(
 
reklama
Ailatan co to za czarne myśli? Wyjazd był, staranka były, owu była tak więc będzie dobrze :tak:
Poza tym zostało już nas niewiele z tych marcówek, tak więc i nasza kolej się zbliża, kolejka po fasolkę już znacznie zmalała :tak:
 
Do góry