reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
3 207
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny na watkach rozsiewaja wirusy ciazowe :) a mnie zlapal tylko COViD bezobjawowy :D gdyby nie to, ze w pracy robie testy co tydzien to bym nie wiedziala :)

Starania u Nas zawieszone. Nie wiem na jak dlugo i czy w ogole je wznowimy. Od nastepnego cyklu rzucam wszystko.. mierzenie temp, testy owu.. monitor..

O kurczę zdrówka życzę [emoji177] trzymajcie się
Hejka tez mam już dość z ta sytuacja która panuje ze względu na ciążę musze zostać w domu leci 9 tydzień jak narazić jest ok .
Jak się czuje hmm nie za dobrze mam mega mdłości które mi się utrzymuje cały dzień . Ale wymioty mi już minęły trwały tydzień właśnie na przełomie 7/8 takie nasilone.
To moja 1sza ciąża wiec taka wyczekana trochę jeszcze ta sytuacja która panuje trochę mnie przytlacza.

A to twoje 1sze poronienie? Weź jakieś dobre witaminy aby się wspomóc pij sok buraków jak miałaś poronienie samoistne to po @ możesz już się starać . Masz już córeczkę wiec i możesz miec kolejne spokojnie dużo sił ci życzę i szybkiego zafasolkowania.
Cześć dziewczyny. Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Ja jestem właśnie po poronieniu, czekam na pierwszą @ i zaczynamy znowu starania. Mam już zdrowa córkę, ale na wszelki wypadek zamówiłam sobie badania po poronieniu z testdna, zobaczymy czy coś wyjdzie.
Chciałabym zrobić więcej badań, ale w moim regionie nie ma żadnych prywatnych laboratoriów. Miałam w maju lecieć do Polski, ale w związku z 👑 pewnie się to nie wydarzy. Oby ta panika jak najszybciej się skończyła.

Ania. Gratuluję. Jak się czujesz? 🙂
 
reklama
Hejka tez mam już dość z ta sytuacja która panuje ze względu na ciążę musze zostać w domu leci 9 tydzień jak narazić jest ok .
Jak się czuje hmm nie za dobrze mam mega mdłości które mi się utrzymuje cały dzień . Ale wymioty mi już minęły trwały tydzień właśnie na przełomie 7/8 takie nasilone.
To moja 1sza ciąża wiec taka wyczekana trochę jeszcze ta sytuacja która panuje trochę mnie przytlacza.

A to twoje 1sze poronienie? Weź jakieś dobre witaminy aby się wspomóc pij sok buraków jak miałaś poronienie samoistne to po @ możesz już się starać . Masz już córeczkę wiec i możesz miec kolejne spokojnie dużo sił ci życzę i szybkiego zafasolkowania.
Dobrze, że masz objawy, to uspokaja 😉 Ja właśnie nie miałam mdłości w tej porzedniej ciazy i to mnie martwiło.
Rosnijcie z maluszkiem zdrowo 🙂

Tak, to moje pierwsze poronienie. Mam dużą nadzieję, że teraz szybko uda się zająć w ciążę, bo podobno organizm jeszcze ją pamięta i jest łatwiej. Myślę, że u mnie to było przez krwiaka, ale córka ma mutacje MTHFR, więc chcę sobie też zbadać DNA, bo coś może być na rzeczy.
 
Dobrze, że masz objawy, to uspokaja 😉 Ja właśnie nie miałam mdłości w tej porzedniej ciazy i to mnie martwiło.
Rosnijcie z maluszkiem zdrowo 🙂

Tak, to moje pierwsze poronienie. Mam dużą nadzieję, że teraz szybko uda się zająć w ciążę, bo podobno organizm jeszcze ją pamięta i jest łatwiej. Myślę, że u mnie to było przez krwiaka, ale córka ma mutacje MTHFR, więc chcę sobie też zbadać DNA, bo coś może być na rzeczy.
Tez miałam krwiaka w 1szej ciąży . I też mam dwie mutacje teraz obecnie przyjmuje aspiryne + heparyne 0.4 clexane.
Szybciutko zajdziesz w ciążę bo po poronieniu podobno szybko się zachodzi . Jeśli chodzi o mutacje to ja zamówiłam do domu do UK mi przysłali z polski tylko tyle więcej mnie kosztowało co kurier 8f tyle więcej . Polecam szybko i sprawnie
 
Tez miałam krwiaka w 1szej ciąży . I też mam dwie mutacje teraz obecnie przyjmuje aspiryne + heparyne 0.4 clexane.
Szybciutko zajdziesz w ciążę bo po poronieniu podobno szybko się zachodzi . Jeśli chodzi o mutacje to ja zamówiłam do domu do UK mi przysłali z polski tylko tyle więcej mnie kosztowało co kurier 8f tyle więcej . Polecam szybko i sprawnie
Tak, ja też zamówiłam. Wczoraj przyszło i próbkę pobrałam, ale problemy są z pocztą, więc zalecali odsyłać kurierem. Ci się cenią, więc wyszło mnie to 23f 🙈 Jak coś wyjdzie to chce jeszcze wykupić konsultację z genetykiem przez telefon.
Boje się tylko, że nie będę miała dostępu do tych leków, jeżeli będą potrzebne. Tutaj nikt mi ich nie przepisze, a do Polski nie da się polecieć.
 
Tak, ja też zamówiłam. Wczoraj przyszło i próbkę pobrałam, ale problemy są z pocztą, więc zalecali odsyłać kurierem. Ci się cenią, więc wyszło mnie to 23f 🙈 Jak coś wyjdzie to chce jeszcze wykupić konsultację z genetykiem przez telefon.
Boje się tylko, że nie będę miała dostępu do tych leków, jeżeli będą potrzebne. Tutaj nikt mi ich nie przepisze, a do Polski nie da się polecieć.
Nie przejmuj się na zapas zawsze są jakieś wyjścia mi też tu w UK zastrzyków nie dali . Tzn dali polski ginekolog mi dał 40f cleaxana 0.4, 10 sztuk ale ja sobie z polski załatwiłam od mojego lekarza on mi już dawno mówił ze jak coś będę potrzebować to żebym dzwoniła mam na 3 i pół miesiąca zastrzyków potem znowu paczka polski przyjdzie .
Za to mam bardzo dużo luteiny której na pewno nie zużyje pod język bo ja będę odstawiac za 3tyg a ja mam jeszcze z 8 opakowań 🙈 najwyżej wystawie na eBay lub na jakąś grupę na fejsie może któraś z dziewczyn będzie potrzebować
 
Nie przejmuj się na zapas zawsze są jakieś wyjścia mi też tu w UK zastrzyków nie dali . Tzn dali polski ginekolog mi dał 40f cleaxana 0.4, 10 sztuk ale ja sobie z polski załatwiłam od mojego lekarza on mi już dawno mówił ze jak coś będę potrzebować to żebym dzwoniła mam na 3 i pół miesiąca zastrzyków potem znowu paczka polski przyjdzie .
Za to mam bardzo dużo luteiny której na pewno nie zużyje pod język bo ja będę odstawiac za 3tyg a ja mam jeszcze z 8 opakowań 🙈 najwyżej wystawie na eBay lub na jakąś grupę na fejsie może któraś z dziewczyn będzie potrzebować
Jest wiele wyjść jak można ściągnąć leki z Polski, ale jak poczta Polska nie wysyła przesyłek za granicę to może być problem.
Może ja się do Ciebie uśmiechnę o tą luteinę.
Ty bierzesz z jakiego powodu? Ja myślę, żeby profilaktycznie wziąć w kolejnej ciąży, z uwagi na możliwość krwiaka, ale nie wiem do końca czy to dobry pomysł.
 
Jest wiele wyjść jak można ściągnąć leki z Polski, ale jak poczta Polska nie wysyła przesyłek za granicę to może być problem.
Może ja się do Ciebie uśmiechnę o tą luteinę.
Ty bierzesz z jakiego powodu? Ja myślę, żeby profilaktycznie wziąć w kolejnej ciąży, z uwagi na możliwość krwiaka, ale nie wiem do końca czy to dobry pomysł.
Ja dostałam trochę profilaktycznie zg na dwa poronienia wcześniej . I też czuje się bezieczniejsza gdy ja biorę . Nie mam żadnych plamien i nie miałam od samego początku aż ślą mnie dziwne to jest . Widocznie mi lutrina pomaga jak aspiryna plus heparyna
 
Nie przejmuj się na zapas zawsze są jakieś wyjścia mi też tu w UK zastrzyków nie dali . Tzn dali polski ginekolog mi dał 40f cleaxana 0.4, 10 sztuk ale ja sobie z polski załatwiłam od mojego lekarza on mi już dawno mówił ze jak coś będę potrzebować to żebym dzwoniła mam na 3 i pół miesiąca zastrzyków potem znowu paczka polski przyjdzie .
Za to mam bardzo dużo luteiny której na pewno nie zużyje pod język bo ja będę odstawiac za 3tyg a ja mam jeszcze z 8 opakowań 🙈 najwyżej wystawie na eBay lub na jakąś grupę na fejsie może któraś z dziewczyn będzie potrzebować
Jak będziesz sprzedawała to jestem bardzo chętna na luteinę😊
 
reklama
Dusia mam aż za dużo bo byłam w Polsce w listopadzie i wzięłam 12 paczek 😄 jeśli potrzebujesz na juz to odezwij się prywatnie a bierzesz luteine
No ja miałam sobie załatwić duphaston (straciłam w styczniu jedną ciążę i aktualnie jestem w 7 tc) ale doszły mnie wiadomości, że w Polsce już działa e recepta i niestety nie da rady mi wypisać ten lekarz, który zawsze mi wypisywał bo nie jest ginekologiem. Jeszcze mama chciała mi pomóc była u swojego (ginekologa) i niestety on tez pomoc nie może bo ma całą jej historie już a leczy się na coś zupełnie innego. A jak wiadomo tutaj tego nie wypisują😞
 
Do góry