reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.

reklama

Ania7812

Rozwiązania
1
Jakby któraś potrzebowała to ja mam te tabletki clo na stymulację 7sztuk i zastrzyk ovitrelle.

Ania7812

Rozwiązania
1
Dziękuję, właśnie przyszła @ jestem załamana :(
Nie poddawaj się walcz dalej.
Może warto pojechać so polski i sięgnąć porady lub pomocy profesjonalisty nie teraz śle jak cała ta sytuacja się uspokoi.
Jak brałas te clo teraz ile tabletek i w jakie dni

Eveilukasz

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tzn od 3go dnia cyklu po jednej przez 5 dni ?
Nie wiem co Ci napisać 3msm kciukasy zadzwoń może do gina co masz robić zapytaj ja to się radziłam cały czas jak nie jednego to drugiego
Dzieki kochana jesteś, dzwoniłam kazał uzbroić się w cierpliwość, mam już chyba dość i sobie odpuszczę, bo to bardzoźle wpływa na moja psyche ,szczególnie w tym deszczowym kraju

Annie1981

Rozwiązania
1
Dzieki kochana jesteś, dzwoniłam kazał uzbroić się w cierpliwość, mam już chyba dość i sobie odpuszczę, bo to bardzoźle wpływa na moja psyche ,szczególnie w tym deszczowym kraju
Jak przychodzi @ to często tak się czujemy. Mam nadzieję, że jak ochłoniesz to się nie poddasz. Trzymaj się

reklama

kobietka301

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dziewczyny mam pytanie nie mialaby ktoras odsprzedac zastrzyk prenatal lub ten drugi ovritelle:) to chetnie odkupie, ,bo nie mam sie jak z moim lekarzem skontaktowac bede bardzo wdzieczna za odpowiedz

reklama
Do góry