reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
3 207
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny na watkach rozsiewaja wirusy ciazowe :) a mnie zlapal tylko COViD bezobjawowy :D gdyby nie to, ze w pracy robie testy co tydzien to bym nie wiedziala :)

Starania u Nas zawieszone. Nie wiem na jak dlugo i czy w ogole je wznowimy. Od nastepnego cyklu rzucam wszystko.. mierzenie temp, testy owu.. monitor..

O kurczę zdrówka życzę [emoji177] trzymajcie się

Jeśli ktoś mieszka w UK to spokojnie może kupić tanie nie są kuracja minimum 3mies rezultaty zadziwiające nie tylko dla mnie .
Ja uważam że faktycznie są niesamowite pamiętaj ze przy nich clo nic a nic nie brać nawet luteiny nic same tak wyrównaja chormony ze szok
 
reklama
Czesc dziewczyny :)
Mozna dolaczyc ?
Troche o mnie, mam 32 lata w tym roku, partnera 2 lata starszego. Jestem “macocha” jego 6letniej corki. 2020 przyniosl mam kilka dobrych wiadomosci, jedna z nich jest decyzja mojego partnera o powiekszeniu naszej rodziny.
Zarezerowalismy wakacje w maju w egzotyczne miejsce, wiec wolimy odczekac 6miesiecy ze staraniami, zreszta ja mam implant od prawie 2 lat, ktory zamierzam wyciagnac (tylko Kiedy?) w przeszlosci mialam robione badania hormonalne, gdzie lekarz podejrzewal PCOS.. na ostatniej wizycie gin, lekarka mi powiedziala, ze widzi ze mam duzo pecherzykow w jajnikach.

Sorry ze przydlugo!
Ania my sie juz "znamy" ;)
 
Czesc dziewczyny :)
Mozna dolaczyc ?
Troche o mnie, mam 32 lata w tym roku, partnera 2 lata starszego. Jestem “macocha” jego 6letniej corki. 2020 przyniosl mam kilka dobrych wiadomosci, jedna z nich jest decyzja mojego partnera o powiekszeniu naszej rodziny.
Zarezerowalismy wakacje w maju w egzotyczne miejsce, wiec wolimy odczekac 6miesiecy ze staraniami, zreszta ja mam implant od prawie 2 lat, ktory zamierzam wyciagnac (tylko Kiedy?) w przeszlosci mialam robione badania hormonalne, gdzie lekarz podejrzewal PCOS.. na ostatniej wizycie gin, lekarka mi powiedziala, ze widzi ze mam duzo pecherzykow w jajnikach.

Sorry ze przydlugo!
Ania my sie juz "znamy" ;)
Cześć Madzia fajnie ze dołączyłas w grupie zawsze raźniej. A zwłaszcza jak jedna wspiera druga i wymienia się doświadczeniami właśnie tu w UK jest to utrudnione niestety .
Jak zaczniesz się starać poczytaj na temat tych witamin ja juz się dowiedzialam ze pcos to właśnie dużo jajeczek ale kształtem są inne takie "torbielowate " bardzo dużo się doksztalcilam i chce wiedzieć więcej . Te witaminy poprawiają jajeczka mają dobry wygląd gdzie pcos usypia i pojawia się ciąża .
Ja uważam że dużo więcej można znaleźć na angielskich stronach jak się czegoś szuka po polsku to żadnych przydatnych informacji . Ja mam wiedzę z różnych stron i forach właśnie po angielsku . Czy filmików z yt.
Ciesze się ze dołączyłas 😊
 
Cześć Madzia fajnie ze dołączyłas w grupie zawsze raźniej. A zwłaszcza jak jedna wspiera druga i wymienia się doświadczeniami właśnie tu w UK jest to utrudnione niestety .
Jak zaczniesz się starać poczytaj na temat tych witamin ja juz się dowiedzialam ze pcos to właśnie dużo jajeczek ale kształtem są inne takie "torbielowate " bardzo dużo się doksztalcilam i chce wiedzieć więcej . Te witaminy poprawiają jajeczka mają dobry wygląd gdzie pcos usypia i pojawia się ciąża .
Ja uważam że dużo więcej można znaleźć na angielskich stronach jak się czegoś szuka po polsku to żadnych przydatnych informacji . Ja mam wiedzę z różnych stron i forach właśnie po angielsku . Czy filmików z yt.
Ciesze się ze dołączyłas 😊
Moje wlasnie mialy ten problem, ze bylo ich duzo. Zadne badania nie potwierdzily tego ze to pcos, wiec 🤔🤔
 

Jeśli ktoś mieszka w UK to spokojnie może kupić tanie nie są kuracja minimum 3mies rezultaty zadziwiające nie tylko dla mnie .
Ja uważam że faktycznie są niesamowite pamiętaj ze przy nich clo nic a nic nie brać nawet luteiny nic same tak wyrównaja chormony ze szok
Dzieki za link zaraz zobacze conto za cudo
 
Ja mega polecam naprawdę brałam 2mies mąż 3 jemu nasienie poprawiło się mega . A mi estogeny prawidłowe progesterone super owu idealna śluz książkowy endimetrium książkowe i jakość komórki jajowej poprawiają ale tego juz nie da się sprawdzić
Troche to drogie,80f za pudelko dla mnie i meza.ostatnio pilam jakies cuda z pl od lekarki i tez kupe kasy kosztowaly,niestety nie pomoglo.trohe sie boje uzywac takie rozne podkrecacze bo sie cykam ze moze byc poronienie,bo moze cialo jednak nie jest w stanie samo z siebie miec zdrowej ciazy...nie wiem sama
 
reklama
Troche to drogie,80f za pudelko dla mnie i meza.ostatnio pilam jakies cuda z pl od lekarki i tez kupe kasy kosztowaly,niestety nie pomoglo.trohe sie boje uzywac takie rozne podkrecacze bo sie cykam ze moze byc poronienie,bo moze cialo jednak nie jest w stanie samo z siebie miec zdrowej ciazy...nie wiem sama
Wiem ze drogie my daliśmy 200£ 🙈 poczytaj skład to nie wspomagacz jakiś nie wiadomo jaki to idealnie dobrane witaminy i coś co powoduje oczyścić organizm z toksyn q10 coś tam ja czytałam opinie i w tej klinice do której należę infertility polecają to i w Ameryce . To są witaminy tylko idealnie dobrane dla kobiet starających się . Ja je mega polecam wole na witaminy wydać 200£ niż na scan 155£ 😒 bo tyle kosztuje prywatny z oceną.
 
Do góry