reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
3 207
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny na watkach rozsiewaja wirusy ciazowe :) a mnie zlapal tylko COViD bezobjawowy :D gdyby nie to, ze w pracy robie testy co tydzien to bym nie wiedziala :)

Starania u Nas zawieszone. Nie wiem na jak dlugo i czy w ogole je wznowimy. Od nastepnego cyklu rzucam wszystko.. mierzenie temp, testy owu.. monitor..

O kurczę zdrówka życzę [emoji177] trzymajcie się
No ja miałam sobie załatwić duphaston (straciłam w styczniu jedną ciążę i aktualnie jestem w 7 tc) ale doszły mnie wiadomości, że w Polsce już działa e recepta i niestety nie da rady mi wypisać ten lekarz, który zawsze mi wypisywał bo nie jest ginekologiem. Jeszcze mama chciała mi pomóc była u swojego (ginekologa) i niestety on tez pomoc nie może bo ma całą jej historie już a leczy się na coś zupełnie innego. A jak wiadomo tutaj tego nie wypisują😞
Mam dwa opakowania duphastonu jak nie masz nic a musisz brać to szukaj na jakiś stronach lub ja ci podeślę
 
reklama
Ja dostałam trochę profilaktycznie zg na dwa poronienia wcześniej . I też czuje się bezieczniejsza gdy ja biorę . Nie mam żadnych plamien i nie miałam od samego początku aż ślą mnie dziwne to jest . Widocznie mi lutrina pomaga jak aspiryna plus heparyna
Właśnie, dlatego ja też będę czuła się bezpieczniejsza i w razie czego będę wiedziała, ze zrobiłam wszystko.
Odezwę się na priv.
 
Cześć dziewczyny. Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Ja jestem właśnie po poronieniu, czekam na pierwszą @ i zaczynamy znowu starania. Mam już zdrowa córkę, ale na wszelki wypadek zamówiłam sobie badania po poronieniu z testdna, zobaczymy czy coś wyjdzie.
Chciałabym zrobić więcej badań, ale w moim regionie nie ma żadnych prywatnych laboratoriów. Miałam w maju lecieć do Polski, ale w związku z 👑 pewnie się to nie wydarzy. Oby ta panika jak najszybciej się skończyła.

Ania. Gratuluję. Jak się czujesz? 🙂
Hej poronilam kilka razy ,hmm test w sumie nic nie wykazał, teraz brałam clostibelgyt na własną rękę bo tu nic nie można ogarnąć, 22 powinna przyjsc@ oby nie bo zwariuje, zaczynam się załamywać coraz bardziej czuje że nie uda mi się w tym cyklu
 
Hej poronilam kilka razy ,hmm test w sumie nic nie wykazał, teraz brałam clostibelgyt na własną rękę bo tu nic nie można ogarnąć, 22 powinna przyjsc@ oby nie bo zwariuje, zaczynam się załamywać coraz bardziej czuje że nie uda mi się w tym cyklu
U mnie jest szansa, że coś wykaże, bo córka ma MTHFR.
A dawno temu poroniłas?
 
Ojej, to musiało być trudne 🙁



Powodzenia 🙂

U mnie 18 dni po poronieniu, śluz mega płodny, test owu dość ciemny. Zrobię jutro jeszcze raz, ciekawe co wyjdzie. Nie spodziewałam się owulacji teraz, ale kto wie 😉
podobno czasem po poronieniu samoistnym, jest nieco latwiej, bo hormony sie ciagle utrzymuja na wyzszym poziomie ;) powodzenia i kciuki wielkie! 🤞
 
Było, bardzo ale nie tracę nadziei dzis jestem 11 dni po owu zrobiłam test jedna kreska ,ciekawe czy clo na mnie zadziałało, dodam po konsultacji telefonicznej z lekarzem bez monitoringu, jajnikimnie bolały i mialam mnóstwo płucnego śluzu wiec jeszcze 3 dni do okresu zobaczymy
 
reklama
Do góry