reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
3 207
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny na watkach rozsiewaja wirusy ciazowe :) a mnie zlapal tylko COViD bezobjawowy :D gdyby nie to, ze w pracy robie testy co tydzien to bym nie wiedziala :)

Starania u Nas zawieszone. Nie wiem na jak dlugo i czy w ogole je wznowimy. Od nastepnego cyklu rzucam wszystko.. mierzenie temp, testy owu.. monitor..

O kurczę zdrówka życzę [emoji177] trzymajcie się
podobno czasem po poronieniu samoistnym, jest nieco latwiej, bo hormony sie ciagle utrzymuja na wyzszym poziomie ;) powodzenia i kciuki wielkie! 🤞
Też tak słyszałam i na to liczę. Dziś w końcu mam negatywny test ciążowy, cały czas jeszcze był pozytywny, więc hormony są. Niedługo znów będę liczyła na to, że zobaczę te dwie kreski 😁

Edit. Myślałam, że test negatywny, ale jak wysechł to jednak jest druga kreska 🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tzn od 3go dnia cyklu po jednej przez 5 dni ?
Nie wiem co Ci napisać 3msm kciukasy zadzwoń może do gina co masz robić zapytaj ja to się radziłam cały czas jak nie jednego to drugiego
Dzieki kochana jesteś, dzwoniłam kazał uzbroić się w cierpliwość, mam już chyba dość i sobie odpuszczę, bo to bardzoźle wpływa na moja psyche ,szczególnie w tym deszczowym kraju
 
reklama
Do góry