reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
3 207
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny na watkach rozsiewaja wirusy ciazowe :) a mnie zlapal tylko COViD bezobjawowy :D gdyby nie to, ze w pracy robie testy co tydzien to bym nie wiedziala :)

Starania u Nas zawieszone. Nie wiem na jak dlugo i czy w ogole je wznowimy. Od nastepnego cyklu rzucam wszystko.. mierzenie temp, testy owu.. monitor..

O kurczę zdrówka życzę [emoji177] trzymajcie się
Opowiedz o sobie :)


Tak po krotce oboje jesteśmy po 30tce i staramy się z mężem o pierwsze dziecko już od jakiegoś czasu, póki co nie wychodzi ale jesteśmy dobrej myśli.
Miałam wybrać sie do GP ale sytuacja z korona pokrzyżowała tez trochę plany wiec na razie staramy się dalej bez badań dalszych ;)

Udało nam się zajść w ciąże w zeszłym roku ale pocieszyliśmy się tylko kilka dni bo była to ciąża biochemiczna.

Na razie robię testy owu i czekam na owulacje, w tym miesiącu wydaje się być opóźniona bo test pozytywny nie był jeszcze i temp nie wskazują na nic wiec będę testować pod koniec miesiąca [emoji1695]
 
reklama
A coś z nim nie tak tak z ciekawości?

Rozważałam go ale jednak zdecydowałam się na Ava bracelet.
Testy maja waznosc do konca wrzesnia :D czy z Monitorkiem cos nie tak.. hmm.. pokazal mi peak w zeszlym miesiacu.. ale jajko nie peklo jeszcze bo mialam monitoring, w tym pokazuje mi ze mam wysoko juz kilka dni :) Dla mnie juz mam za duzo sprawdzania a dopiero go stosuje drugi cykl ;)
 
reklama
Do góry