reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez mama05, 26 Grudzień 2013.

1. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

WITAM SIĘ .
    tak sobie myślałam ostatnio o starej ekipie..o starej gwardii staraczkowej ..
    pewnie,że wszystkie (oprócz) mnie zaszły w ciążę,urodziły szczęśliwie i cieszą się dzieciaczkami ,ale ......chciałabym wiedzieć co u Was babeczki..

wlatuję nie raz na bb i pomyślałam ,że fajnie byłoby mieć watek gdzie mozna napisac co u nas mimo,że już się nie staramy..jak dzieci dokazują,mężowie wnerwiają :-p i taaaakie tam ...

Marylka??????????

Sol????????????????

Bibinka??????????

Balbinka?????????????

Marcepanek???????????????

Pysia?????????????????

Ewelinka???????????????????

Kocurek???????????????

Lilimaja???????????????

Paulina??????????????

Wiolka?????????????????

Wisieńka?????????????

Jol???????????????

Justa82?????????????

Asionek????????

Lovely????????

Młodamamusia????????

Mery beth???????????

Sergii???????????

reszta Gangu Olsena z 2011---> czy ktoś tu jeszcze zagląda ???

rozkładam na nowo kocyk i poczekam z gorącym kakao..może któraś wleci :-p
    wiem,wiem-fb kusi :))) ale może jednak wlatujecie to piszcie co u Was:)

Ostatnia edycja: 26 Grudzień 2013
  2. maryla86

maryla86 Fanka BB :)

no to ja się melduje jako pierwsza ;-)
    dostałam cynka i jestem ;-) hahahahaa
    też oststnio myślałam o naszej pierwszej ;-) ekipie
    u mnie jakoś leci 2 dzieci wieczny brak czasu maż na karku i praca hahaaaaa nie no fajnie jest dzieciaki są super z mężem też nie najgorzej jakoś leci ;-)
    wpadajcie babeczki ;-)

3. reklama
  4. mama05

Marylka
    no cześć ;))
    cześć kochana -niechże Cie uściskam :-D
    ciążę Twoją z Bartkiem to przeżywałyśmy razem ,ale z Małgosią to przeleciało nie wiadomo kiedy bo sie własnie kontaktu nie miało a tu pannica już ma 9 miesiąców..
    zapyla czas oj tak ..

u nas też jako tako ..choć z mężem bywało lepiej :sorry:

liczę ,że pozostałe babeczki jeśli wpadaja na bb to znajdą ten wątek :-p

5. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

No to i ja się melduję :tak:

Mama05 oj ile ja razy myślałam o naszej Starej Gwardii, z kilkoma mam kontakt na FB, ale jednak co BB, to BB ;-) Może nam się uda zreaktywować? ;-)

Maryla popieram, Bartusiową ciążę pamiętam, ale o Gosi nic nie wiedziałam aż do teraz :szok: Jak ten czas zasuwa, trzeba teraz ponadrabiać zaległości :tak:

U mnie aż tak wiele zmian nie nastąpiło od 2011, Gabrycha skończyła w Wigilię 2 latka, w 2012 zmieniłam stan cywilny :cool2: No i spodziewamy się małego Bąbla w końcówce lipca 2014 :tak:

6. mama05

oooo Sergi ;)
    milusio ;))

mówisz,że pod sercem serduszko nosisz!!! gratki kochana.gratki rozmnożenia :-D
    rośnij zdrowo -jesli masz na fb kontakt z kimś z ekipy to dawaj cynka i niech wlecą skrobnąć co u nich :tak:

czy ja Ci gratulowałam zamążwyjścia ????:-D

ciekawe też co u SORBUŚ,ZAPMARTY???

fajnie by było gdyby każda z nas znalazła choć chwilkę dziennie by tu wlecieć:tak:

aaa---> Sergii-uściski i łaskotki dla 2-latki;)))
    a pod koniec lipca ja urodzona-27..i mój syn -30..wiec teraz Ty tez będziesz miała lipcowe bejbi;)

7. paulina.pro

paulina.pro Fanka BB :)

dobry!!!!!!!!!!!!!!!

a wiecie że co jakiś czas wspominam bb? zaglądam na fb, ale szybko się nudzę i brakuje mi forumowego pisania;)))
    obiecuję zaglądać, na co dzień jestem trochę zakręcona ale czas podejrzewam,że znajdę;))

Sergi serdeczne gratulacje!!!!super!!!!;)))

a u mnie tylko trochę się pozmieniało, kupiliśmy mieszkanie, mamy nowego członka rodziny na czterech łapkach, choć nadal nie pracuję to marzę co jakiś czas o wyrwaniu się do pracy;)

no i dzieci mi rosną, strasznie szybko rosną, mój wielki pięciolatek ma 120cm wzrostu i 23kg wagi, podnieść go nie idzie a gwiazdeczka moja ma taki charakter że prędzej człowiek by się dogadał z bandą terrorystów niż z nią:-D, ale nie ma to tamto, kochana córeczka mamusi:-)

święta spędzamy u rodziców w lubuskiem ale w niedzielę wracamy do siebie i będę zaglądać na bb
    pozdrawiam serdecznie!!!!

8. mama05

hejka sobotnio..

Paula
    fajnie,że i Ty wleciałaś :)) masz kontakt z Lil???

rosną dzieci,pędzi czas tylko my wciąż młode,gibkie i jędrne :-D

gratki mieszkanka -opiłaś ,żeby framugi nie skrzypiały??:-p:-D
    a z dziewczynkami często tak jest..człowiek w ciązy myśli różowe sukieneczki i kitka a rzeczywistość jest :szok::nerd::baffled:...:-D
    ale trzeba przeżyć i nie zwariować :))

miłego ;)

9. mama05

rozumiem ...niedziela-usprawiedliwienia przyjęte od wszystkich :-D

10. reklama
  11. WIOLKA1509

WIOLKA1509 Fanka BB :)

Czesc . zostalam przywolana do tablicy i jestem:-), dziewczyny jak milo was widziec:-)Marylka nawet nie widzialam ze masz juz 2 dzieci , Serge jestes w ciazy? szok:-)gratuluje :-), Mamita ja na kakao zawsze chetna :-)Paulinka czesc kochana:-*

12. mama05

Wioluś
    cześć i tu :)))
    widzisz ile się mozna dowiedzieć jak sie stara ekipa zbierze :))
    mam nadzieję ,że znajdziemy chwile chociaż w zabieganym dniu ,żeby tu wlecieć na kawkę i skrobnąć parę słów:)

nie ma to jak wypić kakao w dobrym towarzystwie :))

o matkooooo

Palemka!!!!
    czy ktoś ma kontakt z Nagąpalmą ????????????

Poleć forum