reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Witam :-)

Maran, &&& ogromne !!! Nie wierzę, że Ty juz na porodówce :szok: kiedy to zleciało ... czekamy na newsy !!!

U nas dużo się dzieje, a będzie jeszcze ciekawiej :-) Jak wszystko będzie dobrze, pod koniec maja dołączy do nas maluch nr 4 ...
 
reklama
dobry

ale aura ponura, prawie jak w listopadzie, byłam dziś na ktg, wszystko oki, odstawić magnez, mały waży ok 3150g, a ja spadłam pół kg na wadze, wiwat dieta cukrzycowa!!! :szok::sorry:


Maran kochana mam nadzieję,że wszystko poszło oki i tulisz już swoją gwiazdeczkę do piersi

Jol serdeczne gratki!!! może drugi synuś dla równowagi w domu?;)))))
 
Hej
Maran szybko nam tu pisz i dawaj foty;)

Jol gratulacje;) czworka? Kosmos jak dla mnie;) Pozytywny..

Paulina piekna waga;)

Moj mlodszy juz ma skonczone trzy miesiace... Leci ten czas:D
 
Ale to leci.. Dopier co się dowiedziałam o Waszym szczęściu, Joł gratki wielkie!!
Maran co z Wami?
Paulina waga sliczna :-)
Ja zaś na @ czekam, pewnie zas przylezie i doly będą :-) a co z Mama się dzieje??
 
Maran - gdzie Cię wcięło... Kobieto odezwij się bo my tu od zmysłów odchodzimy :( Mam nadzieję że wszystko ok :)

Lilith - czymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
Kochane przepraszam ale bylam zajeta... Millie urodzila sie 13 10.15 o 14:11 waga 3550g 50cm wzrostu, porod wywolywany oxy, szybki dosc bo nie spelna 3h. Bez znieczulenia... malytka sliczna i grzeczna :)
 
Maran - gratki :) To szybciutko poszło :) Millie - witaj kruszynko :)


Ja spadam sprzątać bo po 15 w moim domu będzie 9 kobiet łącznie :/ 6 małych dziewczynek i 3 mamy XD Już się tego boję... Zabawna sprawa - całej trójce mam imiona zaczynają się ja "J" :p Trzeba jakieś dango zrobić albo mochi... łazi to za mną ale jakoś weny brak :p
 
reklama
Do góry