reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Dziewczyny!
Takiego pecha mialam..

Zaczelo się powiedzmy przed 12.. szukam serducha i szukam i cholera nie ma! Wiecie w jaka panike popadlam, juz ryczec zaczynam.. nie wiem co mnie tknelo by sie przesunac lekko w lewo prawie na jajnik.. bylo, 178 chyba walilo, to ryczalam zas ze szczescia :biggrin2:


Dzis niezle sie czuje, to mysle, ze wytaraskam się z domu choc na chwilke i pojedziemy kupic mlodej mundurek nowy do szkoly. Zebralam sie raz dwa, jak i reszta, wychodzimy, stoimy juz przed autem, Moj maca kieszenie i maca i co?? nie ma kuzwa kluczy! Nie tylko od auta ale i od domu . No masakra jakas..
To polecial do sasiada po wiertarke, wraca a tu dupa, bo wtyczka od prady nie dziala, to po przedluzacz i na gore do babci - sasiadki. Podpial sie i juz poszlo chwilka moment i wlezlismy do domu :D Koty oczywiscie przerazone, pochowane po katach :D
Po mundurek jeszcze wyszlismy ale teraz, po powrocie chyba jakas kara bo zas czuje sie tragicznie :D

No nic, ide zjesc, ssie mnie dzis strasznie..
 
Lilith, kobietko spokojnie, w 9 tyg. łatwo zgubić kontakt bo maleństwo szybko na boki ucieka:-), grunt,że je odnalazłaś:-)
co do kluczy to nie zazdroszczę, mój małż ma talent do gubienia rzeczy typu klucze, portfele, karty, dowody osobiste....czasem ręce opadają z wrażenia:-D

dzieci usypiają, mieszkanko ogarnięte, kot przestał na moment świrować, to teraz dobra herbatka i spać, dzieci w weekendy mają niestety to do siebie,że wstają o 6 a w tygodniu ciężko Daniela o 7 do przedszkola zwlec z łóżka....

życzę Wam spokojnego, relaksacyjnego wieczorka:-)
 
my po obiedzie pojechalismy na zakupy-kilka ubrań dla dzieci,dla nas i takie tak drobiazgi..
teraz dzieci zasypiają a ja yhm..yhm cola i chipsy:sorry:


Lilith
dobrze,że znalazłas serduszko-spokojniejsza jesteś ..no i lepszego samopoczucia zyczę :tak:


Paula
mówisz kot dziś nie mizia :-p



na TVP2 kabaret więc mykam :-)
 
ale wam dobrze Franio tez co prawda spi od 18.30 ale Iwa nawet o snie nie mysli:-/. a ja jestem przed@ i piorunami rzucam ...grrr ale zla jestem , maz mi z drogi zszedl i sie nie pokazuje .milego wieczoru kochane
Paulina tez mam kota wariata , nawet podobny do waszego:p
Mamita gratuluje duzej ilosci klijentek i oby tak dalej:-)
Lilith gartuluje ciazy i zdrpwka zycze :-)
Sol nie smutaj , tulam:-*
 
Mama bidulo, jutro już powinno być lepiej.
U mnie dziś nawet nawet znowu, za to też krzyżowiec boli. Zawsze coś nie tak :D

Jutro Jud szkole znowu zaczyna, jak i wszystkie zajecia.. już koiec leniuchowania i nierobstwa :D Dzis juz powoli sie przygotowywuje, wiec jest mniej kolorowo. Plus taki, ze czas szybciej bedzie lecial..
 
ja robię carbonare i wletuję bo makaron potrzebuje jeszcze 3 minuty..

Lilith
nasze bąki wracają do szkolnych zajęć we wtorek
huuuuraaaa:-D:-D

:sorry:
może wyrodna jestem ,ale widzę ,że już wynudzone są i tęsknią za kumplami więc niech lecą do tej szkoły...za 3 tygodnie znów mamy ferie i 2 tygodnie lutego będę w domu:eek::-D


smacznych obiadków życzę :)
 
Pewnie, że im towarzystwa może brakować. Judka to w koło gada, że się nie może doczekać poniedziałku. Później też już normalnie tańce, śpiew czy basen, bo od koników przerwy nima na szczęście.

U nas jeszcze od poniedziałku start z załatwianiem przeprowadzki i kociaka muszę na sterylke zapisać, znowu będę chodzić zdenerwowana. Bardzo przeżywam takie zabiegi..

Ide zajadać borówki z truskawami i uwaga.. bitą śmietaną :szok::-)
 
reklama
Do góry