reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

heloł ..

ja od rana u domowych klientek ..zahaczyłysmy też z fryzjerką o giełdę odzieżową -kupiłam spodnie takie wyjściowe,sukienkę i 2 fajne bluzki..
potem hurtownia kosmetyczna i po dzieci.


Mery
no żesz w końcu :))) rozkładaj kocyk ponownie :):) ukochaj swoją smerfetkę :tak:


Sol
pewnie,nie ma co płakać ...ino szkoda i czasu i kasy ...ale trudno.


Paula
:-D:-D ale się usmiałaś od rana co ??:)



siadamy do obiadu ..





aaaaaaaaaaaaaaaaa---> zapomniałam ...wczoraj odpalam na chwilę fb a tam
:szok::-D:-D
nasza JOS urodziła trzeciego synka :):)



JOS
gratki :)))))) :))))) królowo matko ;)
 
reklama
Niom, Mama;)) uśmiałam się od rana, teraz to mam jedynie dużo marudzenia w domu...głowa coś mnie boli i gdybym miała teraz wygodną poduchę pod głową bym chyba odpłynęła:-D

też wczoraj zauważyłam że Jos jest już potrójną mamą, mały Anatole urodził się 6 maja;)) Jos chyba zbiera drużynę piłkarską:-D
 
Maran
cześć :) jak u Ciebie na froncie?
babeczki masz zdrowe?


Paula
ja odkurzyłam teraz i ogarnęłam po obiedzie i leżę pod kroplówką z kawy :-D bo też bym sie kimła :-p
od rana miałam taki power i tyle zajęć i dopiero teraz usiadłam i czuję jak zmęczenie wyłazi :eek:



u nas słonko/deszcz/słonko/wicher/deszcz..... pogodowa sałatka :baffled:
 
Cześć dziewczęta!

Powiedzmy,że trochę się ogarnęłam,jak widzicie mam już 6 Aniołków;(...szkoda słów...
mam nadzieję,że częściej tu pozaglądam.

mama u Nas tez już słonko,ale ulewa była straszna.miłego dnia jutro w pracy!
paula niezły tekst synka,chciał być super samodzielny;)
sol szkoda,że tyle kasy poszło,ehh
maran dziewczynki zdrowe?
mary witaj!
gratki dla jos!
 
JOS - GRATKI :)

mama - pochwal się sukienką :) I poradź coś - chcę użyć wosku na nogach ale za każdym razem mam pełno kropek czerwonych po woskowaniu - jak temu zapobiec :(

bibinka - do 7 razy sztuka - 7-demka szczęśliwa cyfra - zobacz u mnie w podpisie :) Będzie dobrze :)

paulina - zdrówka :)


Ja od rana szaleństwo w domu :) Czuję się jak szaleniec :)
 
hej kochane

u nas od rana pada..
dzieci odwiezione,głowa umyta..czas na śniadanie.


Bibinka
przytulam raz jeszcze:-(
wierzę ,że jeszcze się Wam uda!!!! bardzo zaciskam za to &&&&.


Sol
a co robisz razaz po woskowaniu??
często kobiety w domu od razu sie balsamują a to źle!
po wyrwaniu włosa z cebulą trzeba dać skórze czas ..dlatego w gabinecie stosuję odpowiedni podepilacyjny balsam ,który nie powoduje takich atrakcji..



Maran
miałam pytać -a Ty myslisz o staraniach skoro tempka w sygnaturze??;-)
bo jeśli tak to masz moje &&&&&&&&&&&:tak:



idę suszyć kudełki.
miłego!
 
mama - zaraz po woskowaniu daję skórze odetchnąć a potem nakładałam balsam właśnie taki do "po depilacji woskiem", ale po nim jest jeszcze gorzej :( jak nie nałożę żadnego kremu też jest źle, ja zasadniczo mam bardzo wrażliwą skórę i pełno alergii na kosmetyki :(


A ja miałam poranną syrenę przedszkolną "JA CHCE DO DOMUUUUU" - głowa mnie teraz boli :/
 
Sol
w takim razie zamiast wosku przejdz na krem do depilacji ...może po tym nie bedzie podrażnienia..są kobiety które tylko sie golą ,są takie co na laser poszły ,woskują sie ...szukają swojego sposobu bo tak jak piszesz-uczulenia i inne rzeczy zmuszają do poszukiwań najlepszego dla nas sposobu depilacji..



trzeba coś zjeść kurna...
 
reklama
mama - ale po kremie mam to samo, po żyletce i po każdej innej metodzie też :( Wolę wosk bo przynajmniej przez kilka dni będę miała te krostki ale potem spokój na te 3 tygodnie :( A po kremie... zanim mi krostki zejdą to już włoski odrastają :( A raz po kremie na IP wylądowałam bo dostałam takiej alergii że mnie dusić zaczęło :(
 
Do góry