reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
helooooł :))

wleciałam Was wyściskać :))

Paula
nie,nie zapisałam bo w tym czasie bedziemy mieli gości..ale dla Was powodzenia &&&&


Sol
powodzenia w sprzedaży.


miłego wieczorku babeczki ;) odpoczywajmy od upałów..u nas dziś była maaasaakra!!
 
wlatuje szybciutkoooo kawke w termosie zostawić bo widzę ,że wszystkie zalatana..

miłego dnia kobietki -korzystajcie z pogody i uśmiechu życzę :)
 
dobry;))

koleżanki pewnie też się roztapiają, cio?????:-D
ale nas pogoda dopadła, szybki przeskok z 15 st. do 30st., uffff grunt że pranie szybko schnie:-D

miłego dnia i dużo mrożonej kawki:-D
 
Ale tu teraz mało napisane :-D
U nas niestety nadal remont i to dalej łazienka.. co prawda byliśmy zajęci innymi sprawami, Judi plus lekarz do tego więc nikomu się nie chciało. Ostatnio wystarczyło, że mąż wpadł na chwile i już prawie całe kafle zrobione..
Jeszcze nic dla małego nie porobiłam, nie poprałam i pokój zasyfiony jego ale nawet wejść nie mogę. Na szczęście zakupy idą ku końcowi to chociaż o to jestem spokojniejsza.
Aaa i nie wiem co się dzieję, ryby nam umierać zaczęły.. rozdzieliliśmy juz na 2 akwaria, leki dajemy, wszystkow ymieniamy, nie powiem jest z tym trochę roboty codziennie bo akwaria są spore ale nnic to nie daję..
 
Dobry dobry;))

my po intensywnym weekendzie, Daniel co prawda w tamtym tyg. raczył nas krwotokami z nosa, ale przed weekendem nam odpuścił:-D więc w sobotę wsiedliśmy do auta, z niestety popsutą klimą i ruszyliśmy do Poznania, wyścigi zaliczone, Maja nie startowała, bo i tak jej nie zapisaliśmy, a kto by zgadł jaki by miała "humorek" i czy w ogóle by chciała jechać, za to Danio jechał, a raczej zwiedzał i zdobył 3 miejsce, impreza baaaardzo fajna, za rok jedziemy na 100%;)), tym razem z dwójką wyścigowców, Maja w innych konkursach wygrała za to rybkę mini mini pluszową i aparat cyfrowy.......padliśmy z mężem ze śmiechu gdy się okazało, to ostatnie:-D, bo my nigdy nic nie wygrywamy a tu patrz, córka pod szczęśliwą gwiazdą chyba urodzona:-). Po wyścigach były jeszcze sklepy i zakup sandałów dla dzieci, potem kfc i do domku:-D
do domu wróciliśmy ugotowani, ale poleźliśmy jeszcze na plac zabaw:-)
wczoraj mąż pojechał na uczelnię, a po obiadku zabrał dzieci na basen:-), dziwnie mi było 1,5h w zupełnej ciszy i nic nie robieniu:-)

a dziś zaliczyłyśmy mordownię w lidlu, bo to przecież dawali do kupienia szorty i piżamki i całe mnóstwo rzeczy a że ludzie nie potrafią się zachować to nazywam takie akcje mordowniami:-D
ale mamy dwupak szortów dla młodej, piżamkę na lato hello kitty, szorty dla młodego,piżamkę ze spidermenem i stopki skarpetki:-)

dzieci obkupione na lato, hurrrrrrra!!!:-)

a co tam u koleżanek??? pogoda nieco odpuściła i zamiast duszących 30st. mamy 25st. i wiaterek a ja taką pogodę kocham:-)

miłego dnia!!
 
heloł ..ja na szybko.

u mnie naprawa auta za 1200zł :dry::-( sprzęgło siadło w piątek-bedziemy tydzień bez auta..
dzis dzieci były w domu bo miałam wolne..od jutra sąsiadka bedzie mi je zawozić do szkoły do końca tygodnia.


druga sprawa to łazienka u góry ..mieliśmy ją robić od 2 czerwca bo tak gościu ma termin ..a dziś dzwoni ,że sie mu poprzesuwało i może wejść jutro :eek: wiec zadzwoniłam do kumpeli i po 17.00 szybko do leroy po płytki na podłogę ( na ścianę już mamy) po kleje,fugi i całą resztę ..
liczę ,że tak jak obiecał -do piątku skończy :sorry2:



Paula
gratki zdobyczy :)))))) cieszę się ,że wypad udany ..

LILITH
&&&& za koniec remontu ..a Ty trzymaj za mój koniec :blink::-ppogłaskać Dexterka :)


Sol
sprzedałaś rowerek ??


Maran jak u Ciebie ??



Ewelinka
zaglądasz tu jeszcze ???:sorry2:


Mary
jak córa ? jak w pracy??


Bibinka
my w kontakcie smsowym ;-)ale ściskam i tu :-)
 
Jestem na momencik życzyć spokojnej nocki:-)

mama super,że autko już jest!mam nadzieję,że fachowiec od łazienki zbliża się ku końcowi:tak:

paaaaa!
 
reklama
heloł ;)


Bibinka
fajnie,że jesteś :*
tak ,pan juz działa od 8..dziś 3ci dzień ...zbliża się ku końcowi..wczoraj kupiliśmy kibelek ,żeby od razu zamontował bo to trzeba się w płytki wwiercić ,wiec żeby czasem coś nie pękło jak mąż będzie montował to niech już zrobi to ten gościu...w końcu się zna ,nie ?:)


musiałam mu dzis pogadanką strzelic bo jak wczoraj wróciłam do domu to same papierochy czuć :wściekła/y::wściekła/y:
no kuźwa ,przychodzi do domu i nawet nie zapyta tylko jara pod naszą nieobecność :crazy:

powiedziałam mu dzis ,że rozumiem ,że pali ,ale niech uszanuje to że my nie palimy i prosze wychodzić przed dom...
dałam mu słoiczek z wodą ,żeby mi petów na trawę nie rzucał :eek: i własnie wyszedł ...a w sumie to o 8 zaczął ...czyli co ??? po 40 minut papieros ????? to co tu się wczoraj musiało dziać w domu :szok::wściekła/y:


czemu to tak zawsze jest ,że albo jarają albo klną i nie patrzą ,że dzieci w domu :baffled::baffled:



miłego babeczki ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry