reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

dobry!!!

pogoda nas nie rozpieszcza coś ostatnio, oby po weekendzie powróciło słoneczko

Mama niestety tak jest z "fachowcami", nasz też kopcił jak smok, gdy odświeżaliśmy mieszkanie....na szczęście miał e-papierosa:-), parę wodną jakoś wytrzymaliśmy:-)

dziś dzień mamy i taty w przedszkolu więc impreza nas czeka na sto dwa:-):-)

miłego dnia życzę koleżankom!!!
 
reklama
Mama i jak tam? Te pety to spore przegięcie ja bym się mocno ale to mocno wściekła.. a cod o częstotliwości pracy tak to niestety jest, albo jeden robi a 3 patrzy albo robi jeden z przerwami co 4 minut :-D

U nas szał, wczoraj zamiana pokoi jednak, nasza sypialnia z małego. Trzeba bylo łożka rozkręcać, meble etc przenosić, kuuupaaa roboty i nadal nie skończone. U Judyty w pokoju rzeczy małego a łazienka nadal nie skońćzona ahaha.
 
hejka
ja tylko na momenta ;))
wczoraj wróciłam przed 22 z pracy i padłam..jedna klientka tak mnie dusiła na rzęsy 1:1 ,że po 19 ją przyjęłam ..była umówiona w jakimś innym gabinecie m-ąc temu ...kilka dni temu potwierdzała ,że będzie-przychodzi na wizytę a laska nie ma dla niej miejsca a ona dzis po 8 wyjeżdża nad morze na wesele.....i taaak mnie prosiła....
a rzęsy zakłada sie od 2 do 3 h ( zależy ole klientka ma swoich) i po całym dniu pracy byłam juz tak zmęczona :baffled: ale ona tak prosiła i dusiła przez tel.,że zgodziłam się ...
wieczorem jak wróciłam to usiedzić nie mogłam tak mnie plecy i kark bolały...
u mnie piatki to klientka za klientką ....no ,ale klientka dostała co chciała i wyszła w podskokach :-p



łazienkę dziś kończy-zostało mu zafugowanie podłogi i zamontowanie wc...ze 4 h i finito :-)



Lilith
&&&&&&&&&&&&& i za Wasz remont-niech juz bedzie widac koniec :))




pozdro :))
 
Mama u nas zostało zafugowanie jednej ściany i podłogi właśnie. Niby to nic ale mycie a raczej skrobanie kafli na ścianie po fugowaniu tym klejem to jakaś tragedia. Później jeszcze rozwieszenie tego i owego, przeniesienie tam rzeczy i już. Więc źle nie jest.Później pokój małego ale tam to kosmetyka, ozdabianie, układanie i segregacja i można iść robić na dół bo u Nas juz tez skońćzone :-D Jeszcze Judi biurko chcę przenieść ale to i tak jak od niej rzeczy Dexa zabiore.

Z tą klientką to chyba dobrze zrobiłaś. Nie dość że zawsze jakiś grosze więcej, to pewnie ona szepnie jakiejś innej koleżance o Tobie i tak poleci, jakaś Ty to super babeczka a klientek nigdy dość :tak:
Odpocznij sobie dziś :-)
 
Hello weekendowo!
u mnie dziś imprezka rodzinna,prawie wszystko przygotowane,więc usiadłam na chwilkę:tak:.pogoda w miarę,oby nie padało,bo grilla robimy: kaszanka,karczek ,szaszłyki itd.moja Ala już nogami przebiera,bo kaszankę uwielbia:-)

mama cieszę się,że robota idzie ku końcowi,jeszcze sprzątanie i siku możecie robić:-D.papierochów nie cierpię,co za gość,żeby u kogoś w domu smolić:dry:.ale Ty dobra jesteś,że wczoraj panią na rzęsy przyjęłaś,dziś będzie wachlować na weselichu:tak:

lilith u Ciebie tez widzę,że koniec się zbliża.jak synuś się urodzi,to już będzie pięknie:tak:

paulina jak tam po uroczystościach w przedszkolu?


życzę słoneczka i udanego weekendu:tak:
 
powitać ..


u nas już po zawodach :))) łazienka skończona,umyta,kibelek działa :-D

teraz jesteśmy po grillu a dzieci szaleją na trampolinie:-p kupiliśmy w biedronce taką o średnicy 3 metrów więc kawał klamota na ogrodzie-550 zł ,ale niech mają -lato dopiero się zaczyna :) w końcu mama zarabia :-)


Bibinka
przyjemności na grillu-smakołyki macie :)


Lilith
no to kończcie ten remont i obie opijemy :))



a gdzie reszta gangu???


Maran????

Paula?????????

Mary?????????

Marylka?????

Jos??????
 
Witam I melduje, ze wróciliśmy z PL wczoraj w nocy... Juz u siebie wiec bede czesciej :)

milego weekendu wszystkim życze :*
 
reklama
Do góry