reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Lori witajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Widze że u Ciebie tez przybyło ;-)
 
Ostatnia edycja:
Marylka obstawiam zmiany skórne jako działania niepożądane po spirali, hormony Ci się poplątały:-)

Lori witaj, a Wisieńkę widać czasem na fb, ma 2,5 letnią córcię i 7mies. syneczka, nie zapominając że ten jej najstarszy kawaler ostatnio miał studniówkę:-D
 
Lori
witaj i rozkładaj kocyk ponownie ;))
gratki córki raz jeszcze ;) piąteczka dla Matika :)

Paula,Marylka,Maran
powitać babeczki ..


mi na szczęście klientki dopisały te co były zapisane wiec nie jest źle ..

zamówiłyśmy sobie z fryzjerką carbonare i juz nie mogę się doczekać kiedy będę jeeeeeeeeeeeeeeeeść :wściekła/y::-D:-D
 
Sol pif paf ;-) haha to były ślepaki ;-)

Paulina po dłuższej analizie dochodze do tego samego wniosku, tylko teraz myśle czy brać tabsy czy nie, jesli nie to co ??? hmmmmmmmmmmmmmmm grubsza sprawa ;-)

Mama smacznego
 
reklama
mama - zwyczajnie - wszystko mnie przytłacza i dobija - zasadniczo mam dość wszystkich i wszystkiego :/

maryla - ślepakami... ehhh... nieładnie :p
 
Do góry