reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

dobry dobry

gdzie ta nasza kwietniowa pogoda??? bo majowa jakaś za zimna:-D, byle do końca tygodnia, potem ma być ładniej, zakupy zrobione, barszczyk czerwony się prychci, lecę jeszcze zrobić kapustkę z boczusiem dla męża:-)

miłego dnia!!
 
reklama
Bibinka przytulam Cie mocno...
Mama czasem mysle czasem nie, sama nie wiem, I chciałabym I boje sie... Marzy mi sie mały synek, od zawsze mialam wyobrażenie siebie jako matki chłopców a mam 2 dziewczynki - nie zebym była nieszczesliwa bo są cudowne :) I niczego bym nie zmieniała, ale gdzies tam w sercu zostało jakies takie pragnienie niespełnione I czasem sobie myśle czy nie bede kiedys załować, że nie spróbowalam....zwykle zalujemy tego czego nie zrobilismy, rzadziej tego co zrobilismy... wykresy prowadze od bardzo dawna - to moja forma antykoncepcji ;) a ze od BB jestem uzalezniona to sobie prowadze wykres I kazdego dnia zapisuje dlatego mam w sygnaturze ;)
U nas w sumie nic nowego, Ala w szkole, Maja od wrzesnie do przedszkola idzie a od przyszlego roku tez juz do szkoły wiec nawet miałabym czas na zajecie sie malutkim dzieckiem, ale sama nie wiem czy to odpowiedzilane w dzisiejszych niepewnych czasach miec 3 dzieci... ja mam taka nature, że za duzo mysle I analizuje wszystko I stad mam taki dylemat bo serce chciało by a rozum mówi coś innego ;)

A ja tam Twoje dzieciaki w szkole? Wiem ze Zuzi sie podobalo a jak Dominik? U mnie Ala bardzo wydoroslala w szkole, na poczatku to wiecznie cos zapominała a to zgubila a to sie przewrócila I tak przez pierwsze 3 miesiace a teraz to juz nie ta sama dziewczynka ;) no I super sobie radzi a bałam sie jak to bedzie bo to wszystko po angielsku itp. ale jest super, fajnie juz czyta, nawet po polsku nasze sz cz ch ż ł ó rz itp. ogólnie zadowolona jestem I widze, że ona tez :)
 
hello!
mama,sol,maran dzięki...

mama jak tam dziś w pracy???u mnie wosk odpada,bo niestety mam pękąjace naczynka;/.także laser by mnie ratował,ale to nie na moja kieszeń.zostaje maszynka:sorry:

sol Ty tez swoje przeszłaś,na całe szczęście masz swoje dwa Cudy:tak:

maran oby twoje pragnienie serca się spełniło:tak:

paula jak tam kapucha wyszła,mężul najedzony?

a ja dziś byłam z Alą na zajęciach z karate:cool2:-zadowolona,więc będziemy chodzić:tak:.
mam jeszcze rosół na gazie,rodzince się zachciało.będę musiała chłodzić ciemna nocą:rofl2:
 
cześć babeczki ..
wleciałam się przywitać przy sniadaniu..

dzieci miały zdjęcia w szkole i do dziś trzeba było zapłacić ,ale Z.przypomniało się w drodze do szkoły a ja kasy nie wzięłam do auta..także ogarnę w domu i na 9.35 muszę podjechac do szkoły i zapłacic a na 10.00 mam już pedixa..


Bibinka
baaaaaaaaaardzo!!!!! sie cieszę,że do nas wróciłaś !!


Maran
moje bąki też dają radę -myslałam ,że syncio bedzie miał jakieś górki (bo Jego klasa jest mieszana 6 i 7mio latki..córa ma wszystkich w swoim wieku)..ale na szczęście daje sobie świetnie radę ..pani powiedziała Mu ,że ma już pisać długopisem nie ołówkiem bo ładnie pisze i w linijkach .
z liczeniem daje radę ..czyta świetnie-jestem zadowolona.



miłego dnia babeczki!
 
mama ja teraz ograniczam kawke na rzecz zielonej herbaty bo mi kawa w nadmiarze zgage powoduje ;) normalnie starosc nie radość ;)
 
Hello!
mama dzięki:tak:.super ,że jesteś zadowolona.mówiłaś mi o tej szkole,mają tam super warunki.niewiele jest takich miejsc niestety

maran ja kawki wcale nie piję i jest ok;)

spokojnego wieczorku życzę!
 
Hej babeczki!!!

Powiem Wam, ze poczytalam cosik i az na serduchu cieplo!!! :-) Fajnie, ze znow jestescie! :-)
Ostatnio jestem straszliwie zapracowana, poza tym tez dosc dluga przerwa od BB robi swoje, wiec musze sie na nowo wdrozyc po prostu...
:tak:

Mery
no żesz w końcu :))) rozkładaj kocyk ponownie :):) ukochaj swoją smerfetkę :tak:

Dziekuje, kochana! :-) I Ty wysciskaj swoje slonka! Kurcze, jak ten czas leci i jak Ci dzieci rosna!!! :tak:


Czesc Maran! :-):-)




Bibinka - czesc! Kope lat! ;-)


Pewnie u wszystkich zmiany, zmiany, zmiany! :-) Nieco mi zajmie nadrobienie, ale jeszcze raz: bardzo sie ciesze, ze Mama wpadla na ten wspanialy pomysl reaktywowania naszej grupy! :-) Mam nadzieje, ze jak dawniej bedzie tu fantastyczna atmosfera! :tak:
 
hej po pracy ;))

dzis sie trochę urobiłam ,ale pifko wieczorne postawi mnie na nogi :-p

Mary
pewnie,że będzie-już jest-fajna atmosfera ;-)
wlatuj jak najczęsciej i pisz co u Was :)


Bibinka
no nasza szkoła jest mała i to jest duży + :tak:



pozdrawiam wszystkie mamuski -u nas słonko ,ale wiiicher,że :baffled:
 
reklama
Padam na twarz drogie koleżanki, jednak @, dwójka dzieci, ciągła gonitwa to za dużo jak dla mnie:-D, ale kto da radę jak nie my???:-D, nie ma co, odpuszczam sobie dzisiaj trening, jutro też jest dzień:-)

Mama ten wicher jest tragiczny, co prawda ładnie pranie mi owiał, ale ledwo na placu zabaw idzie wysiedzieć
za to Maja ma amanta;))) chłopiec w jej wieku jest zachwycony nią i zawsze próbuje uściskać, dziś byłyśmy u niego i jego mamy na kawce i po 2h nie mogli się rozstać, bo w lekarza się bawili:-D, słodziaki dwa:-D

Maja drugi tydzień smarka mi na zielono, marudna taka,że tragedia, także jutro jeszcze muszę się do przychodni przejść bo padnę z irytacji czasami

Mama pifko dobra rzecz;)) idę do lodóweczki właśnie;))

Bibinka a kapucha bardzo szybko zniknęła w mężowym brzuchu;)))
 
Do góry