reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

heloł.

Paula
to zdrówka dla córy!
no i ....niech miłość kwitnie :) w końcu mamy wiosnę :-)
mój syncio tez ma pannę na oku i ostatnio mówi do niej tak:
-Marcelina ,jak bedziesz moją żoną to urodzisz mi dwoje dzieci.
-a Marcelina---> :eek::baffled:
-na co Domi--> nooo...chyba,że zmienisz zdanie


:-D:-D:-D:-D

byłyśmy z Ela posiurane bo to im tak fajnie wyszło i ta mina Marceli :laugh2:


za to Zu ostatnio sie pyta
-mamo,czy ja mogę wyjść za mąż ,ale nie rodzić ???


yyyyy usiadłam i myslę ---rilax
:-D:-D



lecę do pracy ..miłego dnia kobietki.
 
reklama
Czytam jak Zawsze ale juz nie odpisuje, czasu nie mam zupelnie, remont mamy dalej ale teraz przerwa, szykowalismy urodziny malej, Wczesniej, w sumie jeszcze jest chora, wiec wymeczona jestem, nic mi sie nie chce a robic trzeba. Date cc mamy na 24.07. Maly zdrowy, Ja ze schizami Bo szyja dla mnie krotka I lozysko dalej na dole. Jutro przyjecie wbdomku, dzis w szkole. Byle domniedzieli. Caluski
 
Hej!
zimno,wieje,pada:wściekła/y:!wrrr,gdzie ta wiosna się zaplątała???jedyne co mi dziś nastrój poprawia,to fakt,że weekend rozpoczęty:tak:.wczoraj zakupy ciuchowe dla Aluni zrobione,także dziewczynka moja zadowolona:tak:.moj portfel trochę mniej,ale cóż :-D

mama,paula to wczoraj popiffkowałyście:-).dziś moja kolej;-)

mama Domiś ma widzę poważne plany,padłam:-D.Zuza nie lepsza,he he

maran a Maja ma dziś w suwaczku same 3 :-)

mary każdemu coś się pozmieniało,lepiej,gorzej,ale miło znów się "spotkać":-)

lilith to miłych imprezek życzę i oby remonty szybko szły ku końcowi!

spokojnego wieczorku i miłego weekendu dziewczęta:-)
 
witam się w deszczu..w ulewie w zasadzie.

wczoraj przyjechała do nas moja siostra z mężem i córką -przed chwilą wyjechali bo jadę do Karpacza do piątku ...cóż ..pogoda pozostawia wiele do życzenia-niby od wtorku ma być lepiej ..się zobaczy
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif

wracają w piątek i też do nas zjadą i bedą do ndz.
fajnie ;)


wczoraj byliśmy w agata meble-wzięliśmy na raty komodę ,stół i 4 krzesła-wyszło 2500 wiec raty będą mała i dlatego na 10 m-cy wzieliśmy.
no i jeszcze kupiliśmy tv płaski 40cali ,ale to juz za gotówkę
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif
odkładałam i 1700zł poszłooo....ale ile można mieć rat
blink1tu.gif.pagespeed.ce.DwSIlYPg4Q.gif


także wczorajszy dzień był szalony i zalatany...wracając spotkała nas megaaaa ulewa!! woda rosła w oczach na ulicy
baffled5wh.gif.pagespeed.ce.aA6MwztLt7.gif



Lilith
&&& za remontowe sprawy-niech juz sie skończy ..pogłaskać Dexterka proszę ;) i piąteczka dla Judytki:)


Bibinka
fajnie,że córa obkupiona-teraz ino słonko potrzebne ;-)
i Tobie miłego łikendu:tak:




ściskam wszystkie babeczki:)
 
mama - dzieciaki boskie :) Takie teksty to nic tylko zapisywać i potem na weselu odczytać XD

lilith - to się nie przemęczaj kobitko :)


A u nas wreszcie słoneczko bo przez ostatnie 4 dni padało :/ Ja wyszłam z choróbska to mnie @ dopadła spóźniona XD
Moje dziewczynki wczoraj same się sprzedały do teściów - Emilka podchodzi do taty:
-Tato, możemy zostać na noc u babci???
T: Ale nie macie nawet piżamek.
- Mamy :) Po czym poszła do szafki i wyciągnęła piżamki nowe które im teściowa kupiła XD
T: Eeee.... to jeszcze się mamy musicie zapytać.
Tu następuje dzwonienie do mnie i grzeczne pytanie czy mogą zostać na noc u babci bo piżamki już mają XD Co mogłam zrobić - poległam i właśnie niedawno wróciły z nocowania u teściów XD A jak w nocy cicho było :-)
 
witam sie ..u nas popaduje co chwilę ..

Sol
widzisz jak dobrze ,że babcia posiadała piżamki :-p


ide pranie rozwiesić a po 10.00 jade robić zadymę na pocztę-w piatek do 20.15 byłam w gabinecie ..a listonosz nie dostarczył mi przesyłki lakierów i awiza brak .....jedynie na stronie poczty znając nr przesyłki mąż mi sprawdził ,że została awizowana bo o 17.15 była nieudana próba dostarczenia !!!
noż :wściekła/y:
leniwce jedne!!! nie chce się podjechac i najlepiej walnąć teks o nieudanej próbie wrrrrr
to już 2gi raz w ostatnim czasie :crazy:

także cóż ...komuś się dostanie !! trudno:confused2:

żebym jeszcze miała ten gabinet na -za przeproszeniem- zadupiu....ale nie!! mam w dobrym ,widoczym i często uczęszczanym miejscu..



miłego babeczki!
 
Czesc babeczki!

U nas LATO!!! :szok::-D:-) Rewelacja! Az z tego goraca niezle popadalo... ;-) Ale grill rozpalony i deszcz nam nie straszny! :-D
Poza tym u mnie za-job, bo za miesiac koniec roku szkolnego i pracy pod sam sufit... Ale za miesiac 2 miesiace WAKACJI! :-)

Milego wieczorku!
Buziak!
 
hej hej
mieliśmy gości w weekend i chyba przez najbliższy tydzień nie dojdziemy do siebie po takiej wizycie:-D i o ile nasze dzieci wydają nam się czasem rozkrzyczane, roztrzepane i w ogóle, to ta dwójka, która odwiedziła nas z rodzicami, pobiła wszelkie rekordy i nasze dzieci są aniołkami:-D

pogoda się znacznie poprawiła i szalejemy na placu zabaw:-)

Mama, miałam się Ciebie pytać, zapisywałaś dzieci do wyścigu rowerkowego w tą sobotę?? wyścig będzie w parku Jana Pawła II w Poznaniu,

Mary to Ty w szkole pracujesz???jak Mia??:-)
 
Dziewczyny - słoneczko świeci wypad na dwór XD Ja też zaraz spadam na rowerek póki mam czas przed basenem Karoli.

Miłego dnia wszystkim życzę :)


mama - babcia to dobra instytucja :)
 
reklama
O żesz kubeczek !!!! u Was też z 30 stopni koleżanki jest????? lato lato normalnie:-D

za to dziecko bardzo nerwowe mam, ma dwie małe krosteczki na każdym z policzków a w Śremie ostatnio panuje moda na rumień zakaźny i aż się boję........a może to tylko jakiś krwawy komar był w nocy???
bo wiecie, mamy plany na weekend:-D ale znając nasze planowe fatum......:-D

miłego dnia koleżankom, bo w taką pogodę inny być nie może:-D
 
Do góry