reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Wisienko - na razie czekam na dentystę (8 lipca), dwa dni później będę miała wyniki cytologii i pójdę do gina i zadecydujemy co dalej. Póki co we wtorek mam iść z wynikami histopatologii z zeszłego roku.
A mam 3 opcje:
1. 1 lipca dostaję leki i zobaczymy przez tydzień jak się na nich będę czuła do wyników cyto. Jeśli źle to decyduję się na laparo po 9 lipca albo i nie. Jeśli dobrze to dostanę leki na 4 miechy i mam iść w UK na kontrolę jak to się rozwija.
2. 1 lipca umawiam się na laparoskopię - po 9 lipca bo 8 mam usuwane ząbki.
3. 1 lipca idę z wynikami ale nie decyduję się na leczenie w PL tylko poczekam do wyjazdu do UK. A przed samym wyjazdem robię jeszcze jedną kontrolę.
Zasadniczo co bym nie wybrała nie opóźni to naszego wyjazdu. A muszę najpierw z zębami porządek zrobić bo mogą mi siać bakterie po laparoskopii więc najpierw zęby potem reszta.


Czekam na kobietki z agencji... czasami punktualność jest cudowna, dzisiaj mnie drażni :p
 
reklama
kochane ja na chwilę jedynie..wróciłam po 21 z pracy-mam sporo nauczycielek i robią mani pedi bo maja bale na zakończenie gimnazjum..koniec roku ...wesela iiitttakie tam


Sol
no to się dzieje u Ciebie z tymi badaniami..

Lilith
jak kotki??


Wisieńka
małooo,ale zawsze trochę pogadałyśmy :-D


Bibinka
ja robię cytologię zawsze w styczniu i też miałam grupę I ...ale na hpv idę zrobić bo nigdy nie robiłam typowo w tym kierunku.


Paula
do ju ken dens z Danielem :-D



idę pod prysznic i spać:sorry2:
paaaaaaaaaa kobietki.
 
Witam
Odkad mam Bb w tel. Zawsze jestem na bierzaco bo dostaje powiadomienia jak coś napiszecie. Łatwiej też wstawiać się zdjęcia. Dzięki Opatrzności za bezpłatny Internet i aplikacje
Sol.
Rób porządek z zębami i bierz się za zdrowko. Zwłaszcza przed wyjazdem.

Mama
To sie natyrałaś. Ja nacieszylam się Maćkiem i idę już spać. Dzieciaki z niego nie schodzily
 
hej kobietki
ja chyba wpadłam w jakąś świstakową fazę i mam pecha....zamówiłam żwirek dla kota ok. 30kg , przekąski i transporter nowy, bo jak do tej pory korzystaliśmy z pożyczonego, po otworzeniu kartonu okazało się że transporter miał ułamane zapięcie, przekąski pękły w trakcie transportu a pudełko od nich uszkodziło worek ze żwirkiem.....maskara, chyba jakiś kurier nieźle się wyżył na tak ciężkiej przesyłce, a zresztą sama firma jakoś kiepsko tym razem to zapakowała, zawsze było dużo worków w powietrzem do asekuracji, teraz czekamy na zwrot całości i będziemy zamawiać od nowa, bo w sumie firma dobra a wychodzi dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych czy innych..

a dziś małż zakupił odkurzacz, stary zaczyna nam pukać i wszystkie filtry do wymiany, nowy niby ma 2300w ale chyba na opakowaniu a turboszczotka to jakaś kpina, potrzebuję dobrej bo kot ma dłuższą sierść i wszędzie ją gubi, a przy alergiku to muszę się pomęczyć z odkurzaniem, a do tego ciężki w chorobę ten odkurzacz, a ja najczęściej odkurzam.....także chyba też będzie zwrot.... małż się ucieszy:-D


Wisieńka to super, że syn przyjechał, pewnie byłaś już mocno stęskniona, co?? jak wyniki matur??

Mama co do tańca to ja mam dwie drewniane nogi, a syn chyba ma talent po dziadkach:-D

dziś na obiad młode ziemniaczki, jajo sadzone i kalafior koperkowy, mniam:-)

miłego dnia koleżankom!!
 
Hello!

gdzie to lato,pytam się:szok:??wieje,zimno,brrr

paula faktycznie peszek jakiś.co do odkurzacza,to my z doświadczenia stwierdziliśmy ,że nie ma sensu kupować za drogiego z bajerami.kupiliśmy mały ,lekki,moc 1500 w,marki zelmer za 160zł.powiem Ci,że sprząta i wciąga super:tak:.obiad pychotka u Ciebie:-)

wisienka co tam słychać u najstarszej latorośli?

sol były wczoraj panie z agencji?zdrówka życzę!

mama wczoraj biedaku padłaś ze zmęczenia,oby dziś było lżej:tak:
 
bibinka - były - miałam ochotę ją wykopać przez okno - przeszkadzało jej że my tu jeszcze mieszkamy i że ona za tyle to tego mieszkania nie sprzeda, ale jak zejdziemy z 30000 z ceny to może jej się uda o_O Więc pożegnaliśmy panią i dzisiaj rano poszliśmy do innej, jeszcze nie podpisaliśmy umowy, jutro miała przyjść o 10 zobaczyć mieszkanie i zrobić zdjęcia, zadzwoniła po dwóch godzinach od naszego wyjścia że przyjdzie o 10 ale już z klientami oglądać mieszkanie XD Speedy Gonzales w słowach i czynach :) Boska jest babeczka :)


Trzymajcie kciuki jutro o 10. Przychodzą klienci oglądać mieszkanie - miała przyjść sama pani z agencji ale przyjdzie już z klientami (dzisiaj u niej byliśmy) :) Trzymajcie kciuki żebyśmy sprzedali szybko :)
Lecę pakować już część rzeczy i sprzątać mieszkanie na błysk :)
 
Hej wszystkim! :-)

Znow brak czasu, ale juz mam wolne, wiec bede czesciej. W zasadzie wolne mam od 20 czerwca, ale jestesmy w srodku remontu i masa roboty... Uff!!!

Babeczki, administracja forum prosi mnie o rozpropagowanie info o testach kosmetykow, jesli ktoras jest zaintersowana: Dove Purely Pampering - Test - BabyBoom

Buziaki i milego dnia!
 
Wisieńko gratki dla syna! pewnie super dumna jesteś:-)

Bibinka kupiliśmy odkurzacz w lidlu, wcale dużo nie kosztował i jak się okazało super działa, tylko,że chyba Maja przestawiła mi regulator mocy i odkurzałam na minimum, na maxie mamy problem oderwać go od dywanu:-D, dobry jest:-D

Sol jak tam pani z agencji nieruchomości?? &&&&&&&&&&&& dla Ciebie i Bibinki, obyście szybko sprzedały swoje mieszkanka:-)

yyy i dalej nie pamiętam:-)

jakby nie było, miłego weekendu koleżankom, przede wszystkim słonecznego:-):-)
 
reklama
Do góry