reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2015 - z Kafeterii.

a ja łykam tylko folik :) czekam do wizyty i moze coś mi jeszcze przepisze tak sama z siebie się boje czegoś brać
 
reklama
hej malinowa:) ja tez czekam na wieści od Ciebie bysmy mogły juz sie razem wspierać w pierwszych tygodniach już z dzidzią :)
 
oj dziewczeta tak bym chciała .. ale pewnie sie nie uda bo czemu akurat mnie miałoby się udać ,,nie wiem no nie wiem to tylko kłocie jajnika było..i mialam przeziębienie a dopiero co wczesniej wyzdrowiałam całkowicie z poprzedniego
 
Dziewczyny,
widzę, że wy nie wiecie czego same chcecie. Usuńcie mnie z tabelki, bo ja nie mam zamiaru logować się na kolejnym forum. Męczy mnie to skakanie ze strony na stronę i z wątku na watek
smutas.gif


Nell, Kokardka i Hasj..- to po co w ogóle logowałyście się na FM? Dla jaj? I na dodatek od razu wydałyście sąd, że tam drętwa atmosfera!?
Nie byłyście tam nawet jeden dzień. To tak jakbyście kogoś oceniły z wyglądu nie biorąc pod uwagę tego co ma w środku. A skoro jestem drętwa to nie mamy o czym więcej dyskutować.
Ola - to, że ty popstrykałaś się z Inką, nie świadczy o tym że inne dziewczyny by się z nią nie dogadały. Bo w gruncie rzeczy to bardzo miła i doświadczona osoba.
Kate4 - kochana usuń mnie z tabelki. Próbowałam pogodzić oba forum, ale widzę, że się nie da, bo koleżanki z tego forum już wyrobiły sobie o nas zdanie, co jest bardzo przykre
smutas.gif
Życzę Ci powodzenia i maluszka jak najszybciej
usmiech.gif
Buziaczki pa
usmiech.gif
 
Dziewczyny,
widzę, że wy nie wiecie czego same chcecie. Usuńcie mnie z tabelki, bo ja nie mam zamiaru logować się na kolejnym forum. Męczy mnie to skakanie ze strony na stronę i z wątku na watek
smutas.gif

X X X
Nell, Kokardka i Hasj..- to po co w ogóle logowałyście się na FM? Dla jaj? I na dodatek od razu wydałyście sąd, że tam drętwa atmosfera!?
Nie byłyście tam nawet jeden dzień. To tak jakbyście kogoś oceniły z wyglądu nie biorąc pod uwagę tego co ma w środku. A skoro jestem drętwa to nie mamy o czym więcej dyskutować.
Ola - to, że ty popstrykałaś się z Inką, nie świadczy o tym że inne dziewczyny by się z nią nie dogadały. Bo w gruncie rzeczy to bardzo miła i doświadczona osoba.
Kate4 - kochana usuń mnie z tabelki. Próbowałam pogodzić oba forum, ale widzę, że się nie da, bo koleżanki z tego forum już wyrobiły sobie o nas zdanie, co jest bardzo przykre
smutas.gif
Życzę Ci powodzenia i maluszka jak najszybciej
usmiech.gif
Buziaczki pa
usmiech.gif
 
Dziewczyny,
widzę, że wy nie wiecie czego same chcecie. Usuńcie mnie z tabelki, bo ja nie mam zamiaru logować się na kolejnym forum. Męczy mnie to skakanie ze strony na stronę i z wątku na watek :crazy:
Nell, Kokardka i Hasj..- to po co w ogóle logowałyście się na FM? Dla jaj? I na dodatek od razu wydałyście sąd, że tam drętwa atmosfera!?
Nie byłyście tam nawet jeden dzień. To tak jakbyście kogoś oceniły z wyglądu nie biorąc pod uwagę tego co ma w środku. A skoro jestem drętwa to nie mamy o czym więcej dyskutować.
Ola - to, że ty popstrykałaś się z Inką, nie świadczy o tym że inne dziewczyny by się z nią nie dogadały. Bo w gruncie rzeczy to bardzo miła i doświadczona osoba.
Kate4 - kochana usuń mnie z tabelki. Próbowałam pogodzić oba forum, ale widzę, że się nie da, bo koleżanki z tego forum już wyrobiły sobie o nas zdanie, co jest bardzo przykre :no: Życzę Ci powodzenia i maluszka jak najszybciej:-) Buziaczki pa.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry