reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2015 - z Kafeterii.

Dziewczyny,
widzę, że wy nie wiecie czego same chcecie. Usuńcie mnie z tabelki, bo ja nie mam zamiaru logować się na kolejnym forum. Męczy mnie to skakanie ze strony na stronę i z wątku na watek :crazy:
Nell, Kokardka i Hasj..- to po co w ogóle logowałyście się na FM? Dla jaj? I na dodatek od razu wydałyście sąd, że tam drętwa atmosfera!?
Nie byłyście tam nawet jeden dzień. To tak jakbyście kogoś oceniły z wyglądu nie biorąc pod uwagę tego co ma w środku. A skoro jestem drętwa to nie mamy o czym więcej dyskutować.
Ola - to, że ty popstrykałaś się z Inką, nie świadczy o tym że inne dziewczyny by się z nią nie dogadały. Bo w gruncie rzeczy to bardzo miła i doświadczona osoba.
Kate4 - kochana usuń mnie z tabelki. Próbowałam pogodzić oba forum, ale widzę, że się nie da, bo koleżanki z tego forum już wyrobiły sobie o nas zdanie, co jest bardzo przykre :no: Życzę Ci powodzenia i maluszka jak najszybciej:-) Buziaczki pa.
Oj po co się tak unosić. FM było zaproponowane szybciej, poszłam, dołączyłam, ale to chyba nie jest zabronione być na kilku forach. Coś mi się kojarzy, że to Ty przeszłaś na FM i tam się bardziej udzielałaś na kafe zaglądałaś czasem. Mogę się mylić. Osobiście bardziej podoba mi sie na babyboom niż na fm. Ale to nie znaczy, że tam nie zaglądam i nie czytam dziewczyn. Ana dziewczyn nie oceniam, bo ich nie znam, ale każdy może mieć swoje zdanie, prawda?
 
reklama
Anabella - Przeciez korzystalas z dwoch na raz, wiec o co chodzi?
Poklocilam sie z Inka bo najechala na mniej doswiadczone dziewczyny, nie pamietasz? Udostepniala ktoras dziewczyna link do kafe zeby sie posmiac, tego tez nie kojarzysz?
Nie chce sie klocic, jesli chcesz to usune ciebie z tabelki.
 
Dziewczynki moje drogie:-) ja niestety zostaje na kafe:) bardzo Was polubiłam ale jak już wczesniej pisałąm mam sentyment do kafe a nie chce pisac na 2 forach bo to uciążliwe jest:) możecie usunąć mnie z tabelki;-) jeżeli kafe kiedys sie zawiesi na amen to mam nadzieje że mnie jeszcze przyjmiecie:-D
 
Ehh dziewczeta nic nie wyszlo.. moze ewentualnie jak sie bardzo przyjze to cos jest ale to chyba moja wyobraznia.. na dodatek piersi mnie mniej bola.. i mialam nadzieje ze to jednak to takie dziwne klocia jajnika skorcze macicy.. nonnic poczekam na @
 
reklama

Podobne tematy

Do góry