reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2015 - z Kafeterii.

reklama
Tabelka już wklejona, edycją zajmie się Kate ;)

Dzisiaj rano miałam już temperaturkę 37,2 :D :D :D Mam nadzieję, że cały czas będzie taka wysoka. Dzisiaj czuję się tragicznie, ciągłe zmęczenie, zawroty głowy, ciemno przed oczami. Nie poszłam aż do pracy :(
 
a ja się staram od grudnia. właściwie mieliśmy zacząć w styczniu, ale już w grudniu pozwoliliśmy sobie na małe szaleństwo ;) no a potem zdziwienie że nic z tego i teraz już starania. wiem, że dwa miesiące to pikuś a nie staranie, ale jakoś mi tak smutno, że mojej siostrze (4lata starszej) udało się za pierwszą próbą, a mi nie.. nie sądziłam, że to takie trudne. :-(
 
"hej faktycznie wszystkie wywiało?
usmiech.gif

kurcze ja mimo wszystko nadal mam obiekcje co do zmiany forum
jezyk.gif

jesli któras ze starej ekipy tu zostaje to ja chyba też..."

Ola, Kate napisala to na kafeterii, więc jeśli chcesz, to ty zajmuj się tabelką. :)
 
myshka zanim zaczęłam starac się o dziecko też myślałam, że to taka łatwa sprawa, że wystarczy jeden raz i już a tu niestety... :D ale uda się w koncu :-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry