reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2015 - z Kafeterii.

Dziewczyny jestem i ja :-)
Która się tabelką zajmuje? Moje dane trzeba zmienić. I takie pytanie - staranie liczycie ogółem z porażkami po drodze? Czy te bez przerwy np ostatniego poronienia czy pozamacicznej?
 
reklama
Ja też myślałam, że to takie łatwe, ale no niestety.
Jak wy się dzisiaj czujecie? Ja jestem strasznie ospała, jeszcze miałam ciężką noc, bo cały czas zgaga, nudności aż do teraz. Teraz ospała jestem cały dzień. Zauważyłam, że kreska mi się robi od pępka w dół. Czytałam wcześniej, że to się robi u kobiet w ciąży. Właśnie, niepokoi mnie taki praktycznie brak bólu piersi, ale z tego co widzę, to są większe. Co o tym myślicie? :)
 
Póki nie ma Kate ja się zajmę tabelką, jest na pierwszej stronie. Jaki masz kolejny termin? O ile się nie mylę to 07.03 ?
 
ja liczę od nowa... skoro poroniłam to starania zaczynam od nowa, nowy pierwszy cykl :p i nie wracam do tego co było. a tabelką chyba zajmie się Ola skoro Kate tu nie ma :)
 
No właśnie, mnie np. teraz nie bolą tak jak zawsze ;) Ostatnio bolały mnie tak że nie mogłam nosić stanika(no ale trzeba :D ) a bez niego to też tragedia byłą, A teraz tylko delikatnie mnie pobolewają, dają znać że są - tak to nazywam :D :laugh2::laugh2:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry