Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
a dasz foto?![]()
Anin cudowniea przypomnij który to cykl
![]()
kocham takie widoki!!!! ♥Pierwszy...
i po co? zapraszal ją ktos?!U mnie wlasnie zawital @![]()
A kiedy daje się ta szczepionkę?No poczytajcie sobie dziewczyny o szczepieniach dzieci, jak rozwalaja uklad immunologiczny, o zywnosci gmo co robi z organizmem, o tym jak nas truja z powietrza opryskuja nas aluminium barem i innyn dziadostwem( wpiszcie sobie w google smugi chemiczne na niebie) wiedzie co powiedzial Bill Gates na konferencji, wszystko jest w internecie, o depopulacji ludnosci szczepionkami( wpiszcie w wyszukiwarce) a nasza szczepionka przeciw hpv? Wszystkie kraje ja wycofuja, dzuewczynki zostaja kalekami, w psychiatrykach je zamykaja. Nasz wspanialy rzad wzial je do obowiazkowego kalendarza szczepien. W glowie sie nie miesci, ta szczepionka podobno moze dzialac na jajniki i dziewczynki beda bezplodne. Wpiszcie sobie w google i poczytajcie. W glowie sie nie muesci!!!
Chyba jakos 12 lat albo wczesniej. Na wsiach moga brac dzieci z lekcji i bez zgidy rodzicow szczepic.Strawbelka kiedy się podaję ta szczepionkę HPV?
Anik testowalas? O superowo ale fajnie ze się udało. Kolejna dzidzia![]()
Ja też tak czułam :-)
Happymum no to jutro kolejne kciuki zaciskamy :-)
MamaNadii tule mocno :-*
W następnym cyklu się na pewno uda :-)