reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Hej dziewczyny! U mnie dzisiaj 22 dzień cyklu, coraz mniej czekania. :) 02.02 będę testować, a wy jak z testowaniem, kiedy będzie? :)
 
reklama
Kotek miało być czy testujesz za dwa dni?

Lenkaka dobrze ze remont konczycie.

Moja teściowa jest kochana kobieta. Trochę nawet w niektórych sprawach podobna do mojej mamy bo obie bardzo się o nas troszczą. Jednak teściowa lubi swoje trzy grosze dowalic ale już wie że ja sobie nie daje. I powiem co myślę.
Raz była dyskusja o ślubie kuzynki mojego męża. Ma być w koniec kwietnia i podczas lata rozmawialiśmy o tym a on stwierdziła że nie pójdziemy na ślub i wesele bo mamy za daleko i to bez sensu. To skończyło się na tym że powiedziałam iż to nasza decyzja i sami ja podejmiemy i wyszłam mówiąc że nie mam tu o czym dyskutować. Ale już więcej na ten temat się nie odezwała.

Hime ja 1 lutego
No lepiej się popraw kochana ;-)
 
moja powiedziala w niedziele, ze jak sie przeprowadzimy to przyjedza zobaczyc jak sie urzadzilsimy i poprawi to co sie jej nie spodoba..jak ja to uslyszalam to mowie, wez popraw swoje mysli w mozgu, ja ci w mieszkaniu sie nie rzadze a ty chcesz mi meble przestawiac? a ona, ze zyje dluzej na swiecie i wie lepiej a ja mowie, tak tak taka zdolna jestes a zobacz jak dzieci wychowalas, corka w mlodym wieku dziecko se zrobila dajac je matce na wychowanie, bo tatus siw wypial, po czym jezdzila na imprezy majac gdzies corke a syn wyladowal z piwem pod sklepem i ja go uratowalam i wyszedl na ludzi...jej mina bezcenna, wyszla z kuchni i do konca naszej wizyty nie przyszla i dobrze, ile mozna sluchac jak mam zyc kuzwa?
 
Ostatnia edycja:
a masz jakies odczucia, przeczucia? jakis sluz inny?
Śluz mam taki jak zwykle przed okresem, czyli taki kremowy, czasem jest bardziej wodnisty. A przeczuć takowych nie mam, a raczej pozytywnych. ;) Coś czuję jedynie ze w tym cyklu też nic z tego. No cóż, zostaje czekać cierpliwie na wynik testu, albo i bety. :)
 
reklama
Kotek miało być czy testujesz za dwa dni?

Lenkaka dobrze ze remont konczycie.

Moja teściowa jest kochana kobieta. Trochę nawet w niektórych sprawach podobna do mojej mamy bo obie bardzo się o nas troszczą. Jednak teściowa lubi swoje trzy grosze dowalic ale już wie że ja sobie nie daje. I powiem co myślę.
Raz była dyskusja o ślubie kuzynki mojego męża. Ma być w koniec kwietnia i podczas lata rozmawialiśmy o tym a on stwierdziła że nie pójdziemy na ślub i wesele bo mamy za daleko i to bez sensu. To skończyło się na tym że powiedziałam iż to nasza decyzja i sami ja podejmiemy i wyszłam mówiąc że nie mam tu o czym dyskutować. Ale już więcej na ten temat się nie odezwała.

Hime ja 1 lutego
No lepiej się popraw kochana ;-)
Oby się posypały same pozytywne teściory.[emoji14]
 
Do góry