reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Pocieszę cie, ja z moją córą termin na 7 stycznia miałam, później mi przełożyli na 12 a ona urodziła się 19tego więc rozrzut jest duży :p

Gratuluję!
Dziekuje :)
Dla mnie nie ma roznicy kiedy sie urodzi :) wazne zeby zdrowe bylo :)
W karcie ciazy to mam pierwszy termin na 30 sierpnia a drugi na 12 wrzesnia takze tez trochę rozbierznosci jest :)
 
W pracy dziś szał, już nic mi się nie chce :)
Teściowej i mamusie to temat rzeka. Moja teściowa jest nieszkodliwa, za to mamą lubi się wtrącać, więc na pewno nie jest ukochana teściowa dla mojej bratowej i dla mojego S. Trudno :p
Gratuluję tym, którym się już udało.
Ja znów kupiłam dwa testy. To jest silniejsze ode mnie :D 22 dc, w życiu nie wytrzymam do 2 lutego bez testów, to już jest chore :/
 
Lenkaka nawet mi nie.mow o remoncie. Nasz ciagnie sie od wakacji. Tylko moj maz musi wszystko sam a robimy wszystko od elektryki po podlogi, kychnie łazienkę przedpokój i dwa pokoje. Zostal tylko nasz do zrobienia. Ale maz musi sie streszczac i do max 20 lutego skonczyc.

Co do szyjki. U mnie byla zakmieta przed zrobieniem siku, po juz sie otwierala i tak w kolko. Dlatego zglupialam ale jak widac to to :-)

No to taki sam komplet u nas. Wymiana instalacji elektrycznej, wodnej, przyłączenie gazu i instalacja gazowa, ściany, podłogi, meble tylko okna są zostawione w spokoju, a właśnie jedno w kuchni umylam. Jezoo nie wiedziałam że okna mogą być tak brudne, rąk nie czuje.
Ale tylko została sypialnia do zrobienia i czekam na meble. Następnym razem milion razy się zastanowię zanim zacznę remont choć ten miał mocne uzasadnienie bo był dla maluszka.
A teraz mamy odjebane mieszkanie jak z katalogu Ikei i cóż z tego jak będziemy w nim sami. Raczej mnie nie cieszy ta zmiana tylko chce już to skończyć i zaszyc się w mojej jamie.
 
reklama
Witajcie, a mi się udało,po prawie 2 latach starania dziś rano dwie kreseczki;-) wszystko dzięki Clo;-) i to juz w pierwszym cyklu-ciągle nie mogę uwierzyć ,chyba dotrze to do mnie aż zobaczę maleństwo na usg,no ale do wizyty jeszcze 2 tyg;-) p.s. jeśli któraś z was chciałaby -odstąpię za grosze 2 nie otwierane opakowania Clo ;-)pozdrawiam cieplutko :laugh2:

Gratulacje dużo zdrowia.
 
Do góry