reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Hej dziewczyny. Dlugo dlugo mnie tu nie bylo :)
Chcialam Wam tylko powiedzieć ze po wizycie u lekarza mam potwierdzenie ciąży. Wczoraj bylam na kolejnej wizycie. Jestem w 7 tyg ciazy :) jak narazie wszystko jest ok. Pozdrawiam Was cieplo i trzymam kciuki. Nie poddawajcie sie kochane!

Gratulacje :) wszystkiego dobrego. Ale dziś wysyp dobrych wieści, oby częściej ;)
 
reklama
W pracy dziś szał, już nic mi się nie chce :)
Teściowej i mamusie to temat rzeka. Moja teściowa jest nieszkodliwa, za to mamą lubi się wtrącać, więc na pewno nie jest ukochana teściowa dla mojej bratowej i dla mojego S. Trudno :p
Gratuluję tym, którym się już udało.
Ja znów kupiłam dwa testy. To jest silniejsze ode mnie :D 22 dc, w życiu nie wytrzymam do 2 lutego bez testów, to już jest chore :/
i kiedy chcesz teraz zatestowac?
 
Lenaka u nas tez mus. Dzielismy mieszkanie na dwa mniejsze. Bo nie chcialam mieszkac z bratem a tak to mam osobne wejscie, osobna kuchnie, lazienke i wszystko.
Pewnie bawilby sie z tym dluzej ale meble w kartonach i w lutym mam miec gosci wieca byc skonczone koniec i kropka :-)
 
W pracy dziś szał, już nic mi się nie chce :)
Teściowej i mamusie to temat rzeka. Moja teściowa jest nieszkodliwa, za to mamą lubi się wtrącać, więc na pewno nie jest ukochana teściowa dla mojej bratowej i dla mojego S. Trudno[emoji14]
Gratuluję tym, którym się już udało.
Ja znów kupiłam dwa testy. To jest silniejsze ode mnie :D 22 dc, w życiu nie wytrzymam do 2 lutego bez testów, to już jest chore :/
O widzę że jesteśmy na tym samym etapie. :) Czekam dzisiaj na listonosza z testami i 2 lutego pierwsze testowanie. :)
 
reklama
Do góry